Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvileg ugy volt megbeszélve mondom h csak odaad valamit ugyh ez is sok volt:) egyébként oyan 1,5 órákat szoktunk kutyát sétáltatni:):) 7végén persze egész du-n. most 7végén is elhívom csak még nem tom hova.
jólvan tyt drukkolok neked cserébe:)
ja és ajánlom hogy holnapután szidjál mert mikróból vizsgázom
ejj de gyorsan befejeztétek a randizást, hát ez télleg gyors volt :)
Na mind1, majd hétvégén szurkolhatunk érted hogy ne égjél mint egy 5 éves gyerek:))
milyen virágot vittél?
na időközben megvagyok srácok. mondom ma csak iyen lightos volt. örült a virágnak meg minden meg nem volt kínos csak ugy adtam neki oda mint egy 5éves hüyegyerek :):) 7végén majd járkálunk valamerre:)
de jól esett h gondoltatok rám:)
Akinek ilyen baja van - lesz forduljon hozzám Tudok tel számot cimet adni
Bizti azért mondtak neked 25E-et mert ott vetted a gépet.Na mind1 mostmár minden OK
nem kell mindíg a szélsőségeket számbavenni! :)
nem lesz allergiás a csaj, és minden frankó lesz!
Nem biztos mert lehet h a csaj allergiás a virágporra. Bencce odaadja neki annak meg leesik a füle
Hehe, hajrá Bencce! :)
Most már javában sétálgattok :) a virág meg jó ötlet volt, az a tuti!
a büdös kurvaanyjukat nekem aszondták 25ér kicserélik a fojtottat fojtatlanra.
namármost 2 eset lehetséges:

-25rongyér "kiherélik" 2perc alatt
-csak azért 25 rongy mert ott vettem a gépet és garis..
Tyt felhivtam Natixot 83E-ft a gyujtáselektronika...
De megoldodott a problémám találtam egy tagot aki ilyeneket gyárt meg be tudja mérni mi a baja...
Elküldtem ma neki postán a trafót meg az elektronikát és majd megmondja mi a szitu.
Végre....
ja és csak lightos sétálgatás a program...
ja 5ödszörre talizunk,most csak szeretném kifejezni a virággal h nem havaerkodni szeretnék:D még van 15 percem és indulok:)
Egyébként nagyon jol néz ki!!! Énis hozok majd most magamnak mert be akarom botítani a monitorom külsejét
oké, kellene nagyon mert az főgja beborítani az óra tartot hogy ne a csupasz vas legyen ott
1.6 16V + sportszürő+janó full sportrendszer. tervezett még: egyedi chip, imazuma, meg még egyébb finomítások.. Jelenlegi állapotban minden 1.8-ast ver
Baszki mindig elfelejtek válaszolni neked
Utánajárok..... Nemtudom mikor járok arra de elvileg lesz... Pár nap és mondok konkrét választ...
joe-z tudsz még karbon fóliát ???
ne játszd meg magad az a lényeg, mert levágja úgyis. ha nem jön össze add meg a számát (vicceltem)
milyen motor van a mareába
Marea az enyém. 156 egy barátomé.
Mit parázol akkor gondolom ez valami randi szerűség lesz nem,??? Ha már elfogadta a meghívást akkor valószinűleg nem vagy közömbös számára.... Légy férfi, macsó, casanova , nyűgözd le, tudod az első benyomás a legfontosabb. szóval csípd ki magad tolj magadra valami vadító parfümöt (főleg ha tudod h mi a kedvence) és a lábaid előtt fog csúszni Partnerkereső rovatunkat olvashatták
má h a faszba ne izgulnék. ha valaki rohadtul tetszik akkor úgy parázok mint a qrva élet. hüye vagy már reggel 10 óta kalimpál a lábam meg minden bajom van. és fogy az idő. 2 óra múlva ott kell lennem virággal a kezemben áááááááá :)
a Marea vagy a 156-os a tiétek vagyis tiéd... vagy hogy is mondjam ...
Amit hajtassz
Mármint ő gondolta h vagány lesz... elkezdtem előzni mikor mellé értem elkezdte nyomni.... kicsit rálegyeztem akkor visszavett utána már nembírt mellém jönni