Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Mivan izgulsz???? Akko eltaláltam h te sem vagy az a nagy romantikázós alak Nekem a legutóbbi romantikázós kocsikázás úgy sült el h 40km-en keresztül versenyeztem egy 3-s GTI Golfal a csajom meg sem nyikkant csak annyit láttam néha h iszony feszül az ülésbe és kapaszkodik A Golfos csávóval is ott volt a buxája gondoltam majd vagány lesz kicsit odabasztam a gyereket nem is mert utánam jönni... Azért közúton erős volt neki a 200km/h Nem szeretem az ilyen amatőr műmájereket.. tipikus azthiszi van egy brembo matrica a szarján és ő a jani
kap ma tőlem egy virágot. már most parázok mint a qrva élet :))))
Az autós barátnőkre gondolsz????
Akkor baj nem lehet vele
Városba nemjártál még
na?
Szoval azt mondod 25E. Mindjárt hivom öket ha kicsöngetnek...
igen tényleg elveszi az előgyújtást.
könnyen ki lehet iktatni ez tény, viszont ha garis a gép akkor gase.
Szerintem Italycorse a tiéd az gyárilag is nyitott ...
Annyi a külömbség hogy 5-6 ezres fordulat között megáll a motor ... (nehézkesen emelkedik a fordulat)
Sokan azt mondják hogy elveszi az előgyujtást ...
De ezt egyszerűen ki lehet iktatni ...
Ez is már vagy 5X volt témán ...
Szal elég sok infó van róla ...
a nyitott nem fojtott. nincs benne lyuk 5 és 6ezer között.
Tyt ez 100% hogy 25ezer??És miben különbözik a nyitott gyujtáselektronika a gyáritol????Mivel lesz jobb?Felhivom a natixot végére járok az ügynek
zotya: nekem elég az is ha adsz 2 indexet és elég ha csak az 1iken van búra:)
lehet ajánlatokat tenni:) na? azért adok 3500-t:)
nana:) ő nem pina ő egy nagyon helyes lány
de ja, a gixereket felismeri:)
mármint a nyitottat.. :)



Stoppie, ha holnap arrajárok megnézem!
ne vicceljetek már velem gyerekek...
megmondtam hogy a nyitott, nippondenso, GYÚJTÁSELEKTRONIKA 25E. Natix KFT, Kecskemét. Kullai köz 2/a Telszámot mondjak?? nekem ők mondták :) járjatok utána

amúgymeg én használtan vettem 1 fórumos sráctól 25rongyért.
NsrDaNee-val együtt, TT nekem is ismerős ez a gépezet... :) 10. szomszéd volt :D használd egészséggel... de az elején csak finoman :P
Én nem tudom megnézni mert az összes mocis újságomat átvittem Mr. 2t hez hogy majd bescanneli belőle a 2t-s cuccokat, szerintem azóta is ott van egy kupacban, majd ha lesz mocim elmegyek érte.
Sajna nem tudok, elektronikával foglalkoztak csak, asszem, és egy éves motomixbe vagy motorrevübe volt,
Sajna nem emlékszem , bocs.
Apróhirdetések között meg kell nézni, biztos meglesz, lehet most is hirdetnek, én jót kaptam, úgy nézett ki mint az új.
Vdani dobnál egy cimet ahonnan rendelhetek??Tel számmal együtt...
én bontottat ami tökéletes vettem 5ért szállítási költséggel, az japán volt, de rs be is ugyanannyi szerintem.
Hihi de ismerős egy gépezet Csak nem a Gáboré
Nagyon szépp mocc, jól jártál vele, de csak ovatosan elöször.
És neked hogy derült ki hogy az a szar??
Miket csinált a motor?Vagy csak eccerüen neked sem adott szikrát?
Jamal és te vettél 83-ért???Veszek valami bontottat akkor...
dejólmegy valakinek...:)
mondtamk hogy az elektronika lesz a bűnös nekem is az szart be .. ez valami aprilia szar betegség lehet vagy nem tom de alényeg hogy én 1 éve nagyon utána érdeklődtem és amit Tyt mondott a kipufogó elektronika az kerül 25-be de az új gyújtás mondom gyújtáselektronika aminek nippondenso van a tetején az tavaly tavasszal "még" 83 000 FT-ba került .. de a legegyszerűbb ha felhívod a dunakeszi apriliát és ott megmondják.. de rendesen magyarázd el mert elég faszok ülnek ott és nekem is azt a kipufogós cuccot néztés és utána mondták hogy bocsi összekeverték és aztán rájöttek hogy nippondenso és 83 ropi..