Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ketté volt törve a csavar
az mi?:D
Sziasztok!

Eladóvá vált a REPSOL CBR-em. 1 éves 7900 km-t futott. 14-es fogaskerék van rajta és narancssárga felnicsík lett rá téve,borulásmentes, vezetett szervízkönyvvel kedvező áron lehet rá szert tenni.

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu e-mail címen
Akkor benézted. Csak a forgalomba helyezésért olyan 150-et leperkálsz... +behozatal költsége, elég messze van németo. Ha összeszámolod már nagyobb mint a mo-i ár...
sziasztok, én nyáron szeretnék venni egy ilyen motort, méghozzá olyan 94-99 közötti évjáratut, néztem hogy külföldön pl németországban sokkal jobb áron vannak, és eu-s tagállamból tudtommal se Áfa , se Reg adó, se vám nincsen. Nemtom van esetleg ilyennel kapcsolatban valakinek tapasztalata? vagy érdemes inkább itthon megvenni?
hi all!
tyt mennyiér szerezted be a hátso támaszt?
hello

Ha kell vkinek van egy pár non figuratív olasz rajzaim aprilia motrokról, msnen át tudom dobni ha kell vkinek
Köszi
Hali!

Leveszed a bal oldalidomot, kicsavarod a blokkon a műanyag csavart a kuplung közepén (2Ft-ossal a legjobb!) alatta van egy kontraanyával egy csavar, azzal tudod állítani!
Ja csak kicsit gázvolt a szomszédok sőt az egész utca megharagudott a családomra Nemvolt levágós a max-körök a ház előtt, autó gumicsíkok Kicsitt fel lett gumizva a ház előtt az aszfalt
azt hiszem ez abszolut nem hangzik rosszul!!!!


hááááátttt nemtudom mikor lesz üres egyenlőre. Házibulit szívesen csinálok elég jól szoktak sikerülni
legutóbb voltunk kb 60-70-en nyáron az utcán is táncoltak Volt minden motorbőgetés autóbőgetés, gumifüst hajnal 3-kor kroszmotorozás, minden szobában kufircoltak Még jó h volt 3 kidobóm nem tört el még egy pohár sem!!!!!!!!!!! Ja és annyi piát kaptam h 1 évig eléltem belőle
ez most nem érdekes. mikor lesz üres a kecó és kit viszel arról beszélj:D:D
Nekem az SP-volt kényelmetlen egy kissé 100Km-tert ritkán bírtam ki rajta megállás nélkül
Bár mindegy volt mert 120km után benzinkút felé kellet venni az irányt....
Sziasztok AF1-em van de ez népszerűbb topic ezért itt kérek segítséget. Mit csináljak ha a kuplungom nem emel ki de ha utánnaállítom a bovdent akkor ha félig behúzom a kuplungkart ütközik. Fellazult valami anya a blokkban? Hogyan lehet állítani?
hát nem árt:) de nekem a másik kell csak az a szekér nagyon lassan döcög . a fotós meg kifejezetten száguldhat is :):)

na hát akkor kellemes időnk lesz
Muszáj hogy legyen mindig egy alternatíva mi?
amúgy itt se lesz senki jöv héten
hát "bence féle hányós buli" még soha nem volt. nem tom még mi lesz. egy csajnak szóltam h jöjjön át mert kicsit fotózom
mondjuk nagyon tetszik egy másik de majd meglátjuk:)
Nem igaz, mert amióta megvan a gixer tél van úgyh gyalog járok bulizni és igy alszom minden nap más csajjal pffff najó haggyukezt
ezt vegyem meghívásnak egy bence féle hányósbuliba?
amióta megvan a gixer azóta mindig más csajnál alszol, ugyh a végeredmény ugyanaz...

apropó jövő héten üres a kecó háhááá:D:D:D
hát pont ez volt a gondom h úgy fájt h nem bírtam aludni
hát mitoval csak 1-2 kört mentem a nyaraló körül és hát eléggé kilettem. megszokás kérdése.
de kornél sokkal jobb az amikor ering után fáradtan meg fájós tagokkal lefexel aludni mint amikor semmi bajod. oyanat lehet utána szunyálni h csak na
Elvagytok mind kényelmesedve:D pedig a mito a csuklógyilkosabb,nem az aprilia. uj-rs-hez még nemvolt szerencsétlenségem,de 2004es már volt,az sztem kényelmes mito után nagyon
Párnázottabb az RS mint a mito?? uhh akkor az kemény lehet. nekem nem is az üléssel volt gondom, hanem az üléspozícióval mindig kikészítette a csuklóm az RS.. Euroring után meg úgy fájt mindenem h maj beszartam kb...
gixxerre ráültem el se hittem milyen pihepuha ülése van