Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe te még tudsz karbon matricát ????
Mit reklámozod a Kornélt??? Ilyen jól tájékozott pinákkal mozogsz akik egy sárga motorról megmondják h gixxer volt??? NAh az szép... Nekem csak autós bnöim vannak.
Én 636 Kawát veszek nyáron.... Csak h örüljön a nép besportosítok
Tyt te irtad h 25e-ft. Ezt honnan tudod hogy annyi??
Én már hallottam olyat is h 80ezer meg ilyenek....
Hallod Tyt mester,

meg van még az a Derbi 125 Nude Vhelyen a szalonba
mert használtautón már nincs ...

előre is köcceee
Na megvan a gáz mégse trafó hanem gyujtáselektronikám szart be...
Valakinek van eladó??? Uj boltba mennyi?
engem is megszivatott már 1x csak én azelőtt észrevettem szal nem kaptam szét
Bazze!!! Teljessen szétszedtem a mocit mert nem indult.Má végignéztem mindent hogy mi a faszé nem kap szikrát. Aztán addig nézegettem hogy megakatt a szemem a kormányon azon a csodálatos piros kurvanagy gombon. Természetessen az OFF álláson volt . Mencségemre szolgáljon ogy eddig robogóm volt és azon nem volt ilyen "speciális" gomb . Nah hát télleg minden nap tanul valami ujat az ember....
Megy ám a biznisz. Akkor rátok licitálok, én adok 4db indexet Gyárit Rs-re vagy futára valót aminek annyi a baja, hogy csak 1-en van búra, ha kell italmondonál biztos van. 5ezerft a4db.
De lehet hogy tudok csont újat is. Csak meg kell néznem.
Én elfogadnék egy k6os feketét is azért de tény h ez a sárga basz oda a legjobban
kéket mint színt nem szeretem. de most kezd beindulni a "bizniszem" és akkor nem vitás h sárga gixer lesz:) mert az a
ugyh kornél bekaphatod:)
nézz csak be a cagiva klub topicba
Na megjöttem
Öcsém, kurva jót mociztam :D Végre volt pénzem olajra meg benzinre, innentől kezdve a hideg meg le van szarva
Isteni az RS!!! a legjobb motor a világon


Piros R6? akkor már inkább kékben..
pfff:) én többet a duplatárcsával nem szenvedek:) az halál volt
piros r6?? fujfujfuj
Még egy ideig ki szeretném élvezni h legalább az egyik fék műxik , amúgy zsír lesz az első is mert kap fííííím fékcsövet és akkor majd harap.

tegnap előtt láttalak a budaörsi úton. épp egy lánnyal mentem moziba és mondtam h majd sárga gixert v piros R6ot szeretnék összel. és elmentél utána és mondta h ez oyan volt nem? mondtam h ja ez a kornél volt és együtt szoktunk néha motorozni. meg mondtam h mi csináltuk a féket azon a mocin... de azt már nem tettem hozzá h miyen lett
hátsó féket mikor csináljuk?:) az már tényleg qrva profi lesz:) az RSen már nagyon zsír lett. csak lusták voltunk azt a qrva légáteresztőt már az elején tekergetni..
hmmm az infláció nem folyhat mert nem folyadéék (unatkozom)
Uhh köszi a válaszokat! Mitogeri szakértelmében bízva meg ha azt irják elő akkor 98as-t tankolok
30/855-76-33
20/945-06-10

a többit netről nézem:)
Dobj már be pár bonto telszámát lécci
ezt az inflációt ami ebben az orsztágban folyik
holnap megmondom mert 1-2 motorbontót felhívtam de csak délelőtt tudnak valamit is mondani.
Na kell az index bencce?Nem 4 hanem 5 ropi a pár. Ha kell elküldöm még a héten.
csatlakozok hozzád
hát annyiért lehet nem kell:) italyc asszem 4ért számolta a kettőt:) meg vehetek még kitámasztót is. köcsög besurranó fasz aki felrúgta.
Menj csak itt 8C van gyalog ki nem teszem a lábam