Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim, beszállhatok Én is
hát
vadiúj 1,8 Opel Zafira 16V
lenyomok vele mindenkit :))) amúgymeg kurvajó verda
1.8 Turbo, Quattro A4 na ki ad többet?
Nem ismered a kapcsolataimat.
meg kül. is Te csak haaagass..és épiccsed a rallygéped
najahm... azé egyet én mennék az aa marea ellen..jol néz ki,csak ne Janó lenne..
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=10395
jól van ...................................
jah. tanuld már meg magad kifejezni:)
Rs, cbr fórumban is kijavítgatsz
minden topicba beszólogatsz már mert unom nagyon

miiiiiiiiiiii??????????????????????????
Kattanj már le rólam, hogy minden topicba beszólogatsz már mert unom nagyon
jó ez van szar vagyok na …................................
lehet ne
tuning 15X írtam h nem akkarsz hanem akarsz... egyszerűen képtelen vagyok megérteni h lehet az akart akkarnak írni
nálam is ugyan ez van tavaszal kezdhetném az autó jogsit és itthon is megy hogy akkor segítenek kocsit venni meg kipótolják a pénzem, hogy motor helyett lehet ne gsi vagy civic vti de én motorozni akkarok
biztos h nem
jóidő? lehet arrafele igen, de erre elég gány... hideg is van, be is van borulva.. ma nem megyek mocizni :( inkább tanulok
Lehet becserélem a mocim. Talán adnak érte 2db zsír új Rs 125-öst.
Most is jó idő van! Tegnapelőtt lementem Tatára. Meg is büntetett a rend-őre.
ddt500, még jó, épp mondani akartam, hogy ha tartani akarod a lépést, akkor vegyél apriliát!
Ja és nem MDS bukód van??? áááhhh ,hát hogy akarsz így tisztelegni előttem? :D

Kawa, jó kis ruha, de vegyél már légyszi másmilyet :)
előző témához én is hozzá tennék annyit h faterom mindenáron kocsit akart venni nekem is ...pedig anno ő is motorozott...ETZ 250 volt az uccsó motorja,abban az évben adta el mikor születtem,és mikor mondtam h a robogo meg simson utan kellene vmi nagyobb,akkor azt mondta szó se lehet róla inkabb kocsi...anyáról meg ne is beszéljünk,ő nagyon nem várja h bejöjjön a jó idő
A nagy Tyt-ot mindenki majmolja!! Azt hiszem Én is lecserélem a gixxert egy RS125-re.
...eddig fel se tünt h olyan ruhád van,tényleg,pedig néztem már az adatlapod ...de amugy megvagy vele elégedve?én színbe nem iet akarok,hanem iet:
ddt500, igen, ezt énis soxor meghallgatom :)

KawasakiZx10R, nézd meg az adatlapom
jó ruha, de ne vegyél olyat, mer nekem is olyan van, és beperellek másolásért.. ugyanolyan mocit veszel mint ami nekem van (már ez is gyanús volt), erre most ugyanolyan ruhát is akarsz.. hát kabbe
Nekem meg azt mondta Vater, hogy ha veszek motort magamnak akkor mehetek otthonról. Aztán mikor a Yamahát megtörtem, ezt ismét előadta. Amikor hazaállítottam a gixxerrel nem is szólt hozzám csak mutatta, hogy merre van az ajtó! Aztán persze nem rakott ki. De kénytelen vagyok 2 hetente meghalgatni, hogy milyen béna vagyok, meg miért nem autót vettem ennyi pénzért?
üdv skacok!tervezem egy shox mondial cucc vételét,vkinek esetleg van ien cucca?véleményt sznék rola hallani ...ja bence ha beleszolhatok,én is tnapelőtt estem át egy ien virágátadós témán