Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is felajánlották h bármilyen kocsit vesznek nekem csak ne motort

így aztán RS lett
mármint 2-3 éve vettük aztán tavaly lett eladva tavasszal, pont zümi előtt
nekünk volt 2-3 éve egy fiat bravank. sőt 2 is:) azt akarták odaadni h tessék vezesd ezt csak motort ne. de mondtam h inkább az RS-t kérem:)
1,8 VTi-t megnézném mikor veri.... :)
nana
szép szar reggelt
kapja meg a mikró
A volt Sp-m hez is ennyi volt ha jól tudom anno. Bár nem kellett bele de megkérdeztem az árát
Köszi Adee! nekem is nagyon teccik. Remélem sokáig meglesz a moci
tyt@vnet.hu a mailcímem, oda írhatsz nekem kérdéseket...
170km/h a vége
Nagyon szép géped van grat Az extrémák nekem sokkal jobban tetszenek mint az újabbak.
Nem akarlak leszolni de sztem ebböl megin több oldalas veszekedés lesz Sztem lapozz vissza 1 pár oldalt és mindent megutdsz
Jaja tőle vettem megnézegettem és télleg korrektnek tünik a gépezet
Ovatos vagyok vele mert télleg nagyon megy... Ma is olyan faszát mociztam, amig csak olvastam róla nemtudtam elképzelni hogy mi az amit igy istenít mindenki hogy amiko nyit a power akko ordibálsz a sisakba hogy dekurvajo. Hát ezt most én is átéltem és télleg leirhatatlan
Ma voltam eredetvizsgára is bejelenteni aztán addig tartott az örömöm amig a kezembe nem nyomták a 13ezres csekket Mindenhol lehuzzák az embert....
De kárpotol érte az élmény amit átélek a géppel
Na jók legyetek!
Sziasztok érdekelne hogy az uj rs eknek mennyi a végsebessége folytással.Tyt ha van vmi elérhetöséged msn vagy mail cim add meg légyszi kérdeznék pár dolgot az uj rsekröl...akinek van uj rs e az vegyen fel de felvehet más is msn-re:adamka1990@hotmail.com
Elsőre is értettük
Tudom hogy rendszerhiba szal nyugi
De ezt fel nem, foghatom hogy abba a nyomorult kis fekete dobozba mi kerül 80E-be...Talán aranybol van belül?? Annyiért blokkot felujitom rohadjonak meg Csak azért mert rá van irva hogy Nippondenso 80ropi szopjonak LE
mondtam bazze hogy kurva drága az új .. és kérdésedre a választ már leírtam hogy én sem újonnan vettem
mondtam bazze hogy kurva drága az új .. és kérdésedre a választ már leírtam hogy én sem újonnan vettem
na látjátok baszki én fél éve megmondtam h 80 papir a gyújtáselektornika....
okés értem! kössz
7.be powerhatár azis...az elöbb elbasztam me nemolvastam végig a hozzászólást...Bocs
3.ban stift 115! 6.ban kb powerhatár szal olyan 8körül
és 7-be?
szerintem 3-asban 12000 körül kiviszi... lehet h nem :S
hello srácok! lenne egy kérdésem igaz hogy nem rs...de akko is! ... a cagiva mito 125 kb hányas fordulaton megy 100-at?