Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kondi,ezt a szakértői véleményt,nem Kondi,hanem inkább trafó gond lehet ez.menetzárlatos lett a víztől,vagy valóban az elektronika,vagy jeladeó.végig kell zongorázni
Hello!

Nos, ez sajnos igen kellemetlen.. nekem detto nincs szikra, csak ez AF-1.... Sajnos nálam a generátor szállt el.... Remélem esetedben nem! Ha még régifajta RS-ed van, akkor megtudom mondania szervízkönyvből, hogy tudod kimérni a generátort... Bár ha ilyen N.. betűs doboz van, akkor nem a régifajta....
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhh hhhh semmmmmmmmmmiiiiiiiiii, hétfőn kalkulus vizsga, tiszta ideg vagyok, mert EZ EGY GECIRÁGÓ NAGY FOS!!!!!!!!!!!!!!! nem vagyok képes megtanulni ezt a gecit, és épp azon töröm a fejem hogy a picsába írok ki puskába 100oldalnyi képletet, összefüggést, és blablabla-t..
Lehet egy agregátorral jobban járna. az ecsém olyan szikrát vág h kiég a szeme is.
De ha ez sem megy, akkor cserélj kondit!



traBlesúting
Hát, az RS könyve ezt írja tralesútingnak, szerinem prószáld végig!
van ma valami gond tyt?
nem az a kérdés hogy mi lehet, hanem az a kérdés amit már feltettem:

HOL A KURVAANYJÁBAN VAN RSBEN KONDENZÁTOR AMI ELÁZHAT????
Akkor más mi lehet ha nem ad le szikrát? Nincs még Rsem csak montam egy tippet. Egyébként meg ha vmivel nem értessz egyet akor mondd meg neki h mi lehet a gond. akksi? v vmi veztetéket megrágtka az egerek?
akkoris elmagyarázhatnád tudatlan hülye fejemnek, hogy mégis hol a büdös kurvaannyjába találok egy kondenzátort egy RSen? főleg úgy hogy az elázhasson?
Há jó kondiba az lehet. De vmi gyújtás lófaszság hiba lesz ottan.

nincs jó kondiban a mocc
Nem kondenzátor!!!
Kondi a tologatáshoz
kondenzátor? nem akarok okoskodni, de ez nem simson
Valószínüleg a kondenzátornak lesz vmi baja. Találékoztam már iylen esetel és a kondival volt baj.
Segitsen valaki az RS nem ad szikrát Minden ugy kezdödött h megmostam és utána nagyonh nehezen akart beindulni minden csatit átvizsgáltam nem ázott e be de semmi leszedtem a hátsó idomot alatta van az a NIPPONDENSO feliratu kis kockaalaku cucc asszem gyujtás elektronika és vszinü az ázott be de nem vagyok benne biztos h az e a baj. Néha ad szikrát néha nem de mikor ad szikrát teljesen normálisan jár meg minden gözöm nincs mi lehet a baj SEGITSETEK! THX
nekem is hái készítésű van a kerekek meg esztergálva vannak de jó lett csak majd le kell festeni
valószinu h házigyártás lesz ,csak most érdeklődök,mert ha vhol olcsobban akkor nem sz*rakodok vele
először én is azt akartam csak nem lopva:) de aztán lusta voltam:)
sőt, lopsz az éjjel egy kis vashulladékot, méregetsz, heggesztesz, és full ingyér megvan az egész
ha a motoremelőre gondolsz azt lehet kapni 5500ért is csak nem kerekes
KawasakiZX10R, nem akarok hülyeséget mondani, talán 15 körül volt, de nagyon nem vagyok már benne biztos!

Ez jó, a srác itt akarja eladni a 125ös Cirbit :)
Miért adod el?
szeva CBR125fun adok érte 250 et + egy kis esztétikai hibákkal rendelkező tzr 50 et :D
miért adod el ?????