Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RSAtta már ottvan de lehecc te a második a tagság bizonyos előnyökkel is jár.... tetudod, de a helyedben és sietnék
ja majd biztos én legyek az első 125ös a tagok között miiii?
hello mindenki! www.aprilia-racing.hu egy fejlődő oldal, naponta frissülget, gyertek ti is a tagok közé, ha van kedvetek!
Ez komoly? Kamion Japánból? Maximum konténer... Írásjeleket sohasem alkalmazol? Tudod, pont, vessző, hasonlók! Úgy látom, hogy, egy egyszerű összetett mondat megfogalmazása is komoly kihívás számodra! Na jól van, nem kell ám besértődni...
kamionnal átszeli a tengert? hajó nélkül?
nincs 31én jönn meg a kamion japánból mondtam addig semmit se tok
Nekem meg egy 30as karbim van 28asból alakítva teljesen más benneminden de szerintem az a gyerek karbi jobb teljesítményt produkál mint a 34-e snem behangolt karbi...
Mondjuk érzetre, teljesítmény görbe nincs róla...
Egyébként el is adom ha kell valakinek...
Mert a futura 34-est vagy nagyobbat szeretne, és fog is kapni, a kellemes menetteljesítmény érdekében...
igen a zöld a behangolt a kék meg a nem behangolt a piros meg a 28as gyerekkarbival
tuning kész van már a motor?
hmmmmm
Van 1 jó hírem

Ma voltam szervízbe és mérettem megint kompressziót!Hát basszátok meg megint 14Bar lett

Megint lehet hümmögni
És mi a középső
mert 3 csík van ...
28mm, 2X 34mm melyik mi
A középső az hangolás nélkül a legfelső meg behangolva vagy mi
Nebuzizd a vti-t.... fostos hulladék futoműved seholsincs hozzá, másrészt, jano dob, meg minden, wow, és hol a 10centis nyomtáv szélesítés????? Meg a bilstein-ek? hmm?
ennyit jelent egy 34es karbi na ezért fogok én venni
1.6 16V...Zeus rendszer..no kat,+direktszürcsögő..
aztán retkezd á ma jó.......-at...:)
amúgy 4edmérföldön vertem egy v6mondeot,1.8as 3as golfot
autotéma lezárva a részemröl...(de ha 1.3as lenne nem irtam volna..)
Szegény fórum, mi lett belőle...
De azé látom lassan már autós fórum lesz az Rs fórumból.

SAAB 9-5 2.0T hm...
Gecc, jó gépek a Stilo Abarth-ok ... Selespeed váltóval .... Kurvára felszerelve ...
És a vicc, hogy egyáltalán nem drágák ... És azért nemhinném hogy horrora 2.4-es fogyasztása ..
Csáó nem tudjátok kb mennyibe kerűl egy power szelep italmondonál néztem de nem találom!!!!
köszi
jaja az újabb a Coupé Turbo Plus névre hallgat. Igazi Olasz sportautó a Fiat és a Pininfarina designstúdió tálalásában ÉS kva jó tuningalap.

Egyébként most volt még egy alternatíva h szerzek egy 2.4 20V motort a Mareába a Stilo Abarthból aztán letettem róla. Nem akarom szétgányolni a járgányt
Jajaa

Amúgy 2 fajta Fiat Coupe van...
Van a régebbi ami tán csak 190 paci (2-3 milla körül)
és van a 220 lovas (4 milla körül)
Én ezt a kocsi legyen vagy motor azt úgy oldottam meg , hogy van kocsi is meg motor is
Bár nálunk csak a Mutter tart a motortól... A Vater meg használja
Ezzel az 1.3-as retekkel akarsz lenyomni?????



Dávid haggyad már a buzi VTI-t. Kanyarban ott lennék mellette

Aki mondta az Audit persze természetesen szívómotoros kocsikról beszélek....
Már érdeklődtem egy csávónál turbókat építenek rá szívó blokkokra. Fel lehetne turbózni a Marit kb 200le csak simán benelenne 1 millába mert ugye több alkatrészt meg kell erősíteni, fék,váltó stb stb. Akkor inkább veszek majd egy Coupét a jó kis öthengeres turbóval az alapból 220le
a licitbe?