Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na már én se tok írni...*nevem
sztem úgy értette h csongi,a envem tuning ,mert ugy írta h tunying v mi
na én ezt már tényleg nem értem. csongi a neved?
csá mki!megint most érkeztem meg a garázsból,lehet hülye vagyok de kitoltam a garázs elé és csak ugy halggattam a hangját ...tuning ha beleszólhatok,nem értelek,nekem fater egy 99es avensist ajánlott,de mondtam h nem,meg a csajok témában sem értelek...neh már azér legyen veled mert kocsid v motorod van,v ha igen ott már nagy gond van
tuning! eladó a pocket bike-m ! nem érdekel?
csongi a nevem tuning !!!!
Etz-t meg nem veszek vegyél te ha akarsz
dolgozok most:)
Tudok olcsón 150-es ETZ-t 25-ös papírokkal. Jó lessz neked az tunying
® KIS TUNING ®  üzenete:
jó az más hogy kocsi meg autó is

VICC
Gyere inkább msn-re bencce
pedig hidd el az jó vétel:) örülnék ha annyit költöttem csak volna rá:):)
majd nem ?:D

hozzám is hozzám vágtak de kellett a faszomnak az autó:)
ezt kinek írtad
2 év alatt nemsikerült megbarátkozni az előzmény és válasz erre gombbal
de bencce sokat jelent a motorozás fogd már fel csak 125ös motorból nem akarok olyat venni amit másnap az árának a felét költhettem rá.
Végül is ebben igazad van hát majd lesz valami igazság szerint én se tudom mert azért az se hátrány ha tök ingyen hozzád vágnak szinte majd nem egy új autót.
pfffffffff
évesen...
Hagylak is a Világgal ...
csak a Word-el baszogatlak
nem tom kivel nem beszéltél tuning és ezek után mit vetettél fel de észbontó...

ki mondta h a csaj autózni akar? ez miyen faszság? vegyél autót akkor. 16 éves gratulálok máris qrva nagy papucs vagy, nem sokat érhet neked a motorozás:):)
És ennyire fontos egy csaj
keress olyat akivel megegyezik az igényed ...
szerintem felesleges 1 csaj seggét dupla nyelvvel nyalni ... Nemteccik a téma, keresed a következőt ...
Szerintem 16 évesen ez a helyes dolog ...
Majd 50-60 évesen ráérsz pedálozni 1 csajnál vagy a feleségednél ...
Hagy már a hülye world-el
Tuning!

Szerintem saját érdekedben és természetesen a mi érdekünkben is, Word-ben írd meg a szöveget (bekapcsolt helyesírás ellenörzővel), olvasd át 2X utána hogy értelmes-e, és végül 15 percig gondolkodj hogy valóban el akarod-e küldeni
amúgy elszoktam menni néha
nem azért mondom .....
ha nem beszéltem vele és őt kérdezgettem és ő mondja hogy a kocsi így meg úgy és akkor felvettetem apunak a kérdést aki azt mondta amiket előbb írtam
szóval a csaj kocsikázni akkar én meg motorozni :S érted