Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bencce elfelejtettél vmit ... be fér, bár merre tuning ne discóba járj hanem rendesen iskolába
én black motorostól rendeltem MRA versenyplexit. mondjuk 26E ft...:S

tuning te jársz discoba? soha nem gondolkoztam oyan szemponton h a bnőmet h tudnám vinni:):) ez miyen már:) szerintem is vegyél kisbuszt. talán ennyi idősen lesz lába és majd tudja is használni? de nem értem miért mindenképp így akarsz megfogni valakit. ha lenne egy bnőd akinek ne adj Isten (!!!) levágná két lábát a vonat akkor megérteném, de így bazzzz
Vegyél buszt abba még többen férnek.
hozzá fűzöm ezeket mind apám javasolta tegnap este
amúgy én is 125ösre ülnék szívem szerint
a kocsinál meg arra gondoltam hogy viheted a csajodat meg még egy két haver be fér ha discoba mentek vagy bár merre
hello!
srácok hol tudnék venni 98-as rsemre plexit? nagyon fontos lenne esetlek van vkinek? ami a szatunán van azt állitolag át kell alakitani h jo legyen
Tuning vegyel ETZt az olcso is es 125os
Hajrá Tyt
Szurkolok

Remélem sikerül
hát mondjuk ha nekem lesz saját motorom biztos nem fogok vele minden kis ribit fuvarozni.tudom hogy jó gép a 600rr be inkább majd későőb szerintem.bár te tudod.
Hello all!
Nem tudja valaki hogy honnan és mennyiért tudnék szerezni a cronomba 1 feszültségszabályzót?
Előre is köszi!
Tuning komolytala vagy nagyon.
Saját magdat cáfolod egymás utáni hozzászólásaidban.A 600RR-t meg gondolom csak viccnek szántad ennyi tapasztalattal.
NO coment!
a kocsiba elég sok guminő is befér... főleg ha fel se fújod őket jó lesz neked a kocsi . szurkolunk neked.
a kocsit azért választják mert talán több ember el fér

tulajdonképpen hány csajt akarsz egyszerre?
mert 125ös jogsiból meg februárba vizsgázhatnék hogy a pénzt átrakassam kocsiba ?

miiii van?
a 600rr-hez meg lol:) a neh már a csik húzza a repülő-t után szabadon: neh már tuning vigye a 600rr-t
jól van tuning gratulálok a csajozós eszmefuttatáshoz 16 évesen bazmeg minden csajjal a bkv-n zötykölődtem, eszembe sem jutott h mivel vigyem őket ide oda... ezért motorozol akkor felejtsd el. vegyél autót ugy van, abban nem esik rád az eső................ meg lehet fűteni is meg egy doboz ciginél több dolgot is tudsz cipelni....
ha már 3 napig áll a kevert olajad a tankban az sem túl jó, változik a nemtom miye :D :D lóry mesélte csak nem értettem teljesen, de a lényeg h nem a legjobb...
ezt az auto szembejon dolgot erosen ketlem
Tuning bakker, nőj már fel!! csajozás miatt akarsz autót/motort venni? komolytalan... a csajozást egyrészt még nagyon kell tanulnod hogy el is érj valamit, másrészt meg hátöööö egyél már rendesen bakker mert 19 évesen is 14nek fogsz kinézni.
600rr?? vicc.. vegyél 125öst. ENNYI mit spilázod túl a dolgokat? fiatal vagy Te még... ráérsz.. szépenlassan vegyél egy 125öst aztán majd TALÁN léphetsz feljebb..
csombek te veled is még mehet szembe autó szóval nem én voltam a hibás fogd már fel.... amúgy nem ns50 ha nem ns-1.... amúgy meg ha ésszel motrozik az ember nagy baj nem lehet ... csajok a kocsit azért választják mert talán több ember el fér és ne ázzol
basszamegggggggggggg utsó vizsga ma 2től fosok...
hring :P
ez csak az 1ik!
A másik az adatok!Ha most pár ember arra a munkára várt volna és estleg mást lemondtam volna ez miatt akkor mennyire érintene kellemetlenül ha azt mondanám,hogy ez a várakozás a másik meló lemondása miatt pl 2kilódba került?
Most nem akarok ennyire kibaszni veled de a jövőben a saját érdekedben gondolkozz el egy kicsit ezen!Ha ilyen szituba keveredsz akkor ha A-t mondtál akkor B-t is kel!Visszaút nincs!
Tavasszal euroringen 6L Pepsi!
Hiába...Úriember vagyok
Fájó, de a fiúknak igaza van tuning! Vagy levizsgázol A1-ből, és lessz valami 125-ösöd, vagy autókázol. Vagy csinálod mindkettőt, de olyat semmikép se csinálj, hogy semmi rutinnal egy 600-asra ülsz, méghozzá speed mocira tanulj a mostani esetedből, és gondold át a dolgokat! Vagy ha a csajok is befolyásolnak, kérd ki a véleményük, hogy autózzak vagy motorozzak és majd a többség dönt
tudom miről van szó, de úgylátszik mégegyszer elkell mondanom, hogy nem a biro berni-t szidtam.... Tehát nem felejtettem el semmit.
Meg ha eladod azt a kocsit akkor azt el is kurvázhatod csak nehogy vmi buzibárba mennyél be őszintén minek neked 600? nem akarsz élni ? csombek is megmondta h hülye vagy