Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként én egy sportmotortól elvárom h 100km után szakadjon le a kezem és a vállam és este érezzem h qrvára kivagyok meg minden ennek igy van meg az íze:)
Az SV masszírozós bőrfotel
haveromnak volt egy 94es gixxer750je na az is jó kényelmes volt

de azért aprilia forever :)
kornél gixxere meg rekamil.. qrva kényelmes
nem árt megállni
RS jobban párnázott ööö

régebbi RSen még nem ültem de ez az új ez kikészíti a seggem elég gyorsan... olyan 100kmként nem állt megállni mert szétzsibbad a hátsóm...

a Futura ehhez képest fotel volt
Ez úgy megy, hogy a chippeket pénzért veszed 1000chip=1000ft . És ha kevés a pénzed vásárolhatsz még Lehet nagyot bukni
és az a Suzuki RGV 250
mondjuk igy nehez h nincs keresetem max a "felrerakott" penzemmel tudnek jatszani de sebaj majd ha kijutok antwerpenbe(ott lesz az ifi-EB:)) ) akkor lesz elméletileg habar a magyarokbol kiindulva... :S
hja azt gondolom...mennyi volt eddig a max amit nyertel? :) egyik nagyon jo haverom is szokott jatszani ugy mint ti és ojan pénzeket akaszt le hogy csak kamillazok:) egyebkent hogy van ez a re-buy ennek mi a lenyege mert ugy meg nem jatszottam.... :S
Én sokat játszom bár nem neten...Azabaj a nettel hogyha nem valós pénzben játszol (töltöd fel a kemény ezreseket) hanem játékpénzben akkor az ellenfelek elég komolytalanul tudnak sajnos viselkedni, mivel nem veszíthet semmit. Minden szar lapra megadják a hívásaidat, blöff nem sokat ér stb stb. Én barátokkal játszom heti rendszerességgel 1-2 alkalommal 5lapos no limit Texas Hold"em-et (Korda Gyuri-féle) pénzes beszállóval, re-buy-al. Elég jó szórakozás plusz még pénz is kereshetsz ha jó vagy...
és arrol a simson 125rs-röl mesélj már egy kicsit pls
most néztem a bikepicses képeidet hát mit mondjak volt eddig pár motorod de a TS blokkos Sport Pro-n megakadtam azt a blokkot te faragtad bele???
hali!

dereg voltam mar itt mi van veletek?! :) sajnos nagyon beleesetem a szerencsejatekokba azon belül is apokerbe de egyenlöre csak neten nyomom egesz jol megy tenyleg ti nem szoktatok jatszani? :)
Mondjuk te meg pláne szeretsz szerelni, így megértem. Én nem ugranék bele ilyesmibe mert úgyis mással csináltatnám meg úgy meg már elvész a varázs h igen, a két kezem munkája.....
Ha kész lesz dobj fel egy képet kíváncsi vagyok hogy néz ki.
Egyébként nem rosszak a Futurák csak olyan ritka mint a fehér holló.Tudom h elég drága volt anno. Apám akart venni még 4-5 évvel ezelőtt aztán le tett róla. Jól néz ki az egykarú hátsó lengővillával,meg Ezüst fényezéssel tényleg olyan Olasz uras gép
ezzel abszolút nem értek egyet...mito főtengelye sokkal többet él,alacsonyabb fordulatszám tartományban dolgozik,mivel nem négyzetes a furatXlökete, a mito blokk sokkal nehezebb mint egy rs,több benne az anyag,nem olyan versenycentrikus blokk.
a mito evok,szériában nagyon erősek(jó,gyári állapot,nema sok magyar suszterolt macskadaráló magyardugós betyárhuszárvas) ,viszont mivel nehezebb is mint egy rs,ez nehezen jön ki.a 7es váltó miatt afszán lehet őket húzni,szűkebb tartományra is lehet lőni a vasat,mert jól vannak eltalálva a gangok.
a mitok jobban túlvannak szivatva,többet esznek,de alul erősebbek is.
rs elsőfutóműve túl puha,mitonál pedig a hátsóteló csillapítása nem ideális,de eleje fasza.
mitora kell a kormányteló,nemcak dísz,a hegyes villaszöge miatt nagyon könnyű a kormány,belebegésre hajlamos,de faszán fordul.
a mito geci kényelmetlen nagyon eltalált üléspozíciója van,és egy faszéken ülsz,rs jobban párnázott,csuklókimélőbb vas,de azt ölni kell ha csorogni akarsz akkoris(szvsz)
kevésért,sérült volt,de nem számít,kihívás,szeretek dolgozni.ha lenne sok pénzem,akkor honda rs250et vennék,azzal elpüfölném az 1000v2 száját is.
ez csak meglesz csinálva,aztán megy a háztól.nem vészes a súlya,ha érdekel,súlypontja a futóműbeállítás óta ugyanott van mint az rsv-é,mivel csaka villaszöge tompább az rst-nek,de ezt gondolom tudtad,hogy azonkívül ugyanaz.Versneykormánycsutkák,rsv segédváz,idomszett,tank,,csaka lengővilláról ismernéd fel hogy nem rsv...
Súly,ami több volt,mint az brsv,az a gusztustalan acél segédváz,fejidomtartó,és a totálisan elbaszott kipufogórendszer.ez mind lekerült róla.így súlyban szinte rsv.súlypontja fasza helyen van,nem érezni,mint a ducánál a súlyt.
elegáns,olasz,én szeretem.Olcsó volt,de nem kötöm az orrotokra.
Mito jobban megy de hamarabb döglik ennyi ...
Mennyiért vetted??? Törött volt mi?




Dávid te meg mit ugatsz bele...... V2 kellett , a Ducati és az új RSV pedig drága. Ezzel meg is magyaráztam ....
Szia!
jamal te hátso bakot szeretnél!szerelő bakot?
olvass Te is vissza1 picit.. :D ...
vhoyg Geri anno asszonta h rs alapbol hegyesebb,mito is jol hegyezhető,de alapjában véve megbízhatóbb...
Szerintem inkább fordítva halottad.
Bocsáss meg, de semmit.
Jó estét Aprilia imádók :) azt hallottam hogy az rs nek jobb a menet teljesítménye mint a mito nak de a megbizhatósága jobb a mitonak ti erről mennyit tudtok???