Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo tipus,250-es
Az lehet, de nem tom mi az igazság....
Az enyém elméletileg 33 LE..., a régebbiről meg én úgy tudom h 35 körül mozog (azt lehet h hülyeség amit írtam róluk)
semmi különös... felfúrt rotax 122-es.
mindenki arról szövegel h ezek a régebbi RS-ek erősebbek..
De akkor a tied sem alap 125ös?
Akkor hozzáteszem azt is hogy milyen típus, mekkora hengerrel
én eddig csak 150et mentem vele vagy 155-t... de előző tulaj 185-t sajtolt belőle...
Nektek mennyit megy a gép???????
En ha gyorsulgatok a varosban akkor 6 liter.
7végén vegyél... ma krisz meg f4ther is farmerben jöttek meg abban jönnek hétfőn is!
Az nekem sem ártana, mert csak bőrdzsekim van (de az full protektor meg minden)... De a sisakom az eléggé alap, na meg farmer és sportcipő
Az a baj hogy nincs még ruhám és csak egy farmerba nyomom, szal kéne egy ruci.
De nekem is úgy eszik 7-8-at, hogy a fordulatszámmérő nem esik le 8000 alá!
Amúgy elmennék vele 5-6 al is ha nagyon akarnék, de annak mi értelme van, ha már speedmocit vesz az ember:D Az adrenalin nagy úr:D
JAmal hétőn jössz ugye?
Szia!

Az én motorom 2000. 6 havi és polini (154 ccm) van benne 32-es karbi meg valami a kipufogóban is megvan buherálva. Nekem ez az első mocim szal nem tom menniyvel lehet jobb egy széria 125-nél, de egyébként ami biztos hogy nagyon de komolyan nagyon megy, szal észnél kell lenni. Nekem még bejáratós, szal nem nagyon tépem, najó egyszer egyszer oda teszem 8000- 8500-as fordulatra, de télleg kegyetlenül megy. Mielőtt kérdeznéd nem tom mennyibe kerül mert én így vettem.
Nekem polinis mito pályán 10-et evett :D
nem de akörül... qrva soxor kell tankolnom, nem is nézem inkább mert csak ideges leszek tőle
8 liter,az szep,nemhogy inkabb megvenned az NSR-em.
nekem a Velencei tó az kb 10 perc se
Hát a tankolás az tényleg más tészta, mert nekem is kb 7-8-at eszik 100on. Neked???
De akár Velencei-tavi túrát is csinálhatunk
én a múlt héten velencei tóra kb fél óra alatt lent voltam otthonról... egész jó az ut... sőt! csak mondjuk jó sokat kéne tankolni ha utána még kijönnétek..
Én mennék szívesen, de ahhoz messze vunk:(
Esetleg ha majd megbeszélünk 1 7végét akkor gurulhatunk majd 1et!!!!
krisszel meg F4ther-el (ő cbr-es)
de remélem hétfőn jön JAMAL is... de ha ti is ráértek, az jó lenne:)
Kivel voltál mocizni??????
OKÉS!!!!!!
majd fellépek vmikor msn-re is, csak mostanában kevés időm van a sok edzés, és mocizás miatt
na voltunk ma mocizni. mondjuk csak a városban mert le volt zárva a műegyetem ezért 1 órás késéssel tali, aztn krisz is kicsit késett, én meg otthon hagytam a bankkártyám és nem tudtam tankolni... a két srác ugy vezet a forgalomban mint valami elmebeteg kb 100. méterre lemaradva tőlük néha figyeltem a sisakjukat na majd hétfőn pirítunk egy nagyot visegrádra!