Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem egy pályamotor,sry
tipped szerint nemtudom,hogy az egy pályamotor?Gondolkodj el,hogy egy ilyen zsidót mint én,vajon mi inspirálhat,gazdász szakember úr...Hát valószínű nem mill-ért vettem,igaz??
És te a cool olaszos sportos imidzsedhez miért egy tömegmotor, semmiresevaló túramotort vettél?
nekem is most jött meg a did lánc:D:D most néztem meg. zsír:)
"Az áru jelenleg Budapesten a XIII ker.-ben van.
Itt van egy motoros boltom a Váci út 127.sz. alatt ( Fiastyúk u. sarok ). A nyitvatartási idő: Hétköznap: 10-19 h-ig, szombaton: 10-15 h-ig.
Ha a hely és az idő megfelel, szívesen látunk a boltban."

tel: 786-45-92

mondd azt h iyen krómszínű, nem kerekes motoremelő, 160 (asszem) kilóig, és nem volt több 6000ft-nál
És az miért jobb mint ha vettél volna egy Millét??? A Futura egy túrasport motor. Nehéz mint az állat , nagy is és gyengébb is..... MAgyarázd meg légyszíves mert nem értem a koncepciót Nem lett volna egyszerűbb egy Millét pályára felkészíteni?
a hátsó emelőtt majd nézd már meg lécci hogy hol lehet kapni.. kösz
aprilia rst 1000 futura,de már rsv segédváz,idomszett,verseny kománycsutkák,lassan rsv kábleköteg és elektronikák,így teljes lesz a ménes.
hát rakd fel, nézd meg, aztán szedegess:) de feszes ne legyen semmiképp!
helló srácok

kéne egy kis segítség abban hogy megjött a lánckerekem előre hátra.. elöl maradt a 17-es de hátul most 40-es lesz.. a kérdés hogy a lánból mennyi szemet szedjek ki hogy fasza legyen?? vagy hogy megy ennek a menete?? meg alapból hányszemes alánc a gyári áttételhez? előre is köszi
Zotya, ez kurvára tetszett:

"Kis fiú vagyok én ahhoz hogy arcoskodjak!"

tetszik ez a szolíd önirónikus hozzáállás
Amúgy tényleg nem rossz az új fényezés, bár nekem az enyém tetszik a legjobban
örülök hogy megvetted és nem haragszom

nem szabad hagyni hogy a sok újonc elbízza magát. Ha mindennap idejön egy ember és megkérdezi hogy hány ló az új rs, mennyi a vége, meg mennyit fogyaszt, akkor az egész fórum csak abból állna ki hogy erre válaszolgatunk. Tanuljon meg szépen mindenki visszaolvasni, mostmár átlagosan 3 oldalanként van egy hozzászólás amiben ezek az adatok le vannak írva.
Nem arról van szó hogy nem szívesen segítünk, csak baromi unalmas mindennap ugyanazt és ugyanazt és ugyanazt és ugyanazt és ugyanazt és ugyanazt és ugyanazt leírni
Monnd a típusnevet.......
Az nem miafasz....
Akkor miafasz az??
Falco???? most vagy RSV Mille, RSV Mille R,RSV Mille Haga, RSV Mille Edvards, RSV 1000, RSV 1000 Factory vagy semmi
farki lécci kicsit fogd vissza magad
rsvmille amúgy 130le
GEri féle aprilia is 120le, v2 1000ccm, mégse olyan mint egy rsv-----
Ki arcoskodik kispajtásom???
Vegyél már vissza magadból...
Kis fiú vagyok én ahhoz hogy arcoskodjak!
Nem tudom mi a fszt arcoskodsz!Segítséget akartam kérni de látom itt nem lehet.
Srác az rs otthon figyelget,csak a tesa bátyja akar vennni most meg hirtelen de neki a planet teccccik,gondoltam hátha van valakinek az elmondja a tapasztalatait tesámnak
Most RS vagy planet a géped??? Ha zsír új RS-t veszek nem érdekel milyen lehet a zsír új planet!
Nem kavarodtál ebbe bele nagyon???
Srácok!Cagiva Planetről mi a véleményetek?Zsír újról
Csuma!
Jaja,nemnagyon vagyok itthon...Új év úgy kezdődik,hogy annyi munka van,hogy beledöglik az ember
Sokszor már majdnem szószerint

Tudja kinek szólt a mondanivalós kérdés!Csak már nem akarok személyeskedni mert akkor megint én leszek a mumus