Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felveszlek msn-re és majd megdumcsizzuk hogy mikor megyünk motorozni!!! Oksa?
Köszike!
Én Szfvár mellett, úhogy nem vagyunk messze egymástól
Szia!

Velencei-tó mellett lakok.
Te merre laksz?
Nagyon szép a motorod!!!!
Szia!
Látom Te is Fejér megyei vagy!!! (végre valaki )
Merre lax a megyén belül????? Esetleg ha lenne kedved gurulni akkor szólj rám
Szia JAMAL!

Milyen évjáratú a motorod?
Mekkora henger van benne? És mennyire érződik a tunig hatása?
Gondolkozok rajta, hogy én is tuningolnám egy kicsit a gépem, de nem tudom mennyire érné meg egy rakás pénzt rákölteni?
Légyszi segítsetek!!!
nem tom
6kor talizunk majd meglátjuk:)
holnap edzésen vagyok... majd máskor Merre mentek??
JAMAL!!!!!
jössz holnap este fele picit gurulgatni krisszel meg velem? csak valami nagyon lightosat!
Eleve akinek R1-e van,az impotens. Azert vesz ilyen "motort" hogy vagizzon az ovis csajok elott a jatszoteren.
vegre eltakarodsz innet
Ne irjal ide ha mondani valod van irj levelet vagy msnre gyere fel.
Gyere msnre ott mondjad,szivesen veszem :)
Ne erolkodjel meg tereljel szarember vagy :) intelligencia szintedre vall ez a hsz is.Paraszt proligyerek vagy nem tobb
természetesen
és ne is álmodj róla kisfiú! de ismerek egy embert, aki megtenné tán némi kp-ért :o))
Egyetértünk, ez szól neked is Dadis, ...nyugi, ...szerintem húzzon mindenki a saját topicjába és osszuk ott az észt egymásnak , na akkor
2T-sek irány haza
4T-sek irány haza!
ennek semmi értelme! anyádat a te hátadon-nakk már valamivel több;)
Problema nem lenne itt egy szall se a "megbaszlak anyad hatan" beszolastol eltekintve :) vicces gyerek vagy te en latok benned fantaziat,foleg a munkataborba.
a harag rossz tanácsadó
rádférne sz@rházi :o)))
Válaszod elfogadható lett volna, ha ezt nem teszed a végére:

"sz@rházi kis köcsög banda!"

Ez téged minősít! Gondolkozz el a dolgon!
Ennyi vagy gyerek A fene nagy eszed hozta a veszted.Kutya nem kivancsi rad foleg nem ebben a topicban.Ha meg irital a pofam tiltassal ki a "topicaidbol" meg johet a megverunk fenyegetos resze :DD azt varom a legjobban.
valóban! míg dc46 nem hozta szóba neveiteket, azt sem tudtam, hogy léteztek... egy rossz szót sem intéztem felétek, csupán a cimbitek megnyilvánulásaira reagálok... de ha valóban nektek ez természetes amit ő művel és nem veszitek észre, akkor nincs más hátra, minthogy fórumot váltsak, ti pedig csókoljátok meg egymást! sz@rházi kis köcsög banda!
Szóltam én hozzád valaha is kisovodás?
Úgy gondolom, jó lenne, ha nem kóstolgatnál minket, ezt nem fenyegetésként mondom, csak
1. én nem szóltam hozzád
2. sértőnek találom a hozzászólásodat rám és barátaimra nézve
3. dc46 a 2T motorokról , főleg az Apriliákról nagy tudással rendelkezik, amit tisztelek benne
4. abban aztán biztos vagyok, hogy nem nyalja senki seggét, (egyéni a stílusa, de ha nem tetszik , legfeljebb nem reagálsz rá)
4. éppen ezért nem vállalok felelősséget a barátaimért, attól függetlenül, hogy szeretem őket
5. , de elvárom, hogy ne engemet bántsanak miattuk
6. úgy látom a topic hozzászólásai alapján, hogy front van és frontérzékeny emberek azzal töltik idejüket, hogy másokat bántanak!