Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahoi! érdeklődni szeretnék, milyen érzés, mikor dc46 pont a te segged nyalja??? mitogeri esetleg agytagitó nem meséltek még e feelingről neked??
Euroring!
Sziasztok!
Ti melyik pályára mennétek ki motorozni??
(esetleg nyáron meg lehetne beszélni egy közös pályamotorozást, ha lehet ilyen)
Ne is add el..... zsír gép nagyon
nah de az nincs odairva h ez el lesz adva
Nekem csak az a szar kis doboz volt a gáz, most már jó az is, meg az olajozást is kiszedtem 1:30 tankba és most már úúúúúgy megy a picikém.........
Nem normális!
lánc IRIS 520, spanyol, nem O-gyűrűs, 9930.-Ft, van raktáron
Ilyen lesz az NS 400-ason is meg majd a CR 500-on is.
matt még nem volt....de neked 1xerre fog rajta minden elszállni
- lánc DID 520 Japán, nem O-gyűrűs, 9800.-Ft, van raktáron
- lánc IRIS 520, spanyol, nem O-gyűrűs, 9930.-Ft, van raktáron
- lánc IRIS 520 X-Ring, spanyol erősített, X-gyűrűs, 18.720.-Ft, van
raktáron
ezek a láncok közül melyiket válaszam,mert ilyen téren tanácstalan vagyok ha lehet kérnék egy kis segítséget...
az én elsö lánckerekem az 16 fogu,a hátso meg 39 igaz??mármint a gyári....
uh szerencse nekem még nem volt ilyen problémám...sőt semmien....itt meg mindenkinek gondja van az RS-sel?JAMAL,bencee....
akko9r neked jó az olajpumpád
egyébkétn azért mert megláttam egyszer aegy autót amit még addig soha nem láttam és beleszerettem...azóta tart ez és utánna rájöttem h elérhető áron van és kiváló tuningalap ráadásul igen kevés szaladgál az országban...Honda CRX delSol VTi.....
épp ezért :)
Igen,lekell venni.Disznoperzselovel kikell egetni a jo minosegi olajok nyomait... gondolok itt castrol es tarsaikra.
valszeg sok a rezóban a dzsuva és amikor melegszik a motor akkor az onnan ég kifele....
Hát mondjuk én amikor beindítom akkor úgy telefüstölöm az utcát mint a qrva élet... oyan füstöt csinál mintha tüzelnének valahol.... aztán menet közben is van h rázendít... volt h kigyorsításnál belenéztem a visszapillantóba, és láttam hogy miyen jó kis felhőt hagytam ott a buszmegállóban állóknak... és akkor még a benzintankba nem is tettem olajat...
Igaza van inkabb kocsi mint egy szaros soros 4t.
Szoci motorok mennek ennyivel.Csak szemre is latszik minden szamolgatas nelkul hogy ugyan hidegen fustol a motor de uzemmelegen es hajtas mellett epp hogy van fustje,szo mi szo nem eppen tiltakozik a surubb keverektol.Masik hogy ezek az uj olajok nem kokszolnak(100 %szintetikus egyik sem) igy nem tud "kart" tenni a lerakodasokkal.
Matt hog ylehet oyat írni egy adatlapra, hogy az RS után nem lesz motor, hanem autó! Hááá normális vagy te ember?
akkor kiszedem belöle az egész rendszer legalább könnyebb leszek 1-2 kiloval tényleg neked miv olt kiszedve a mocidból mert irtad h kicsit ki volt könnyítve
uh az kicsit messze van az 1:30tól....
Igy remelem latod hogy also hangon 1:50et kever maganak amikor mesz.