Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Nekem egy 92-es NSR-em van.4 éve vettem,akkor még jól ment (155km/h),most alig (130).
Nicasilos hengert hogyan lehet javítani?Lehet furatni?(sok mindent hallottam már)Ha igen,a bevonatot is gondolom vmivel pótolni kell.Elég egy dugó,gyűrű csere, vagy mást is ki kell cserélni?Segítsetek légyszi!
megnézem...
pontosabb címet nem tudsz nekem linkelni?
vatera-n asszem láttam...vagy teszvesz már nem tom
Sziasztok!
Hol lehet rs 50-re (2000-res) első fékkart venni?? (használt is jó, de sürgősen kellene)!!!!!
Lécci segítsetek!!!
én a felnit max poliroztatnám de nem biztos mert most faszán ki van súlyozva még lehet látni a képen is
nem mocival járok, talán majd nagyon évvégén
hát annyiért azért nem
JAMAL egyébként majdnem előttünk mész el mocival, amikor a mechába mész! márha mechába mocival jársz...
Én benntvoltam egy hónapja és egy nagy diszno BMW Gs enduro volt szétkapva meg egy NSR blokk nélkül
Ki volt könnyítve
ja érted gondol egyett aztán uj idomok :D csoroéknál
felni csík engem is érdekelne....
nekem meg egy Chesterfield matrica settet ami 125ösre van nézzen má valaki mert én nem találtam sehol
ó akkor teljesen jó lesz majd az uj fényezés:) hát mittomén jövőre gondolok egyet és azt mondom uj külsöt kap a drága... akkor először beruházok a felnimatricára asszem:)
Yah
megunod? hogy hogy megunod?milyet szeretnél?a versenyidomok 300 ezer körül vannak blackdragon-nak annyi volt...
jah és nem tudjátok hol lehet venni felnimatricát? azt a kis csikot... rájöttem iyen jó lenne egy piros!
Az enyhén szétkapva az nálad azt jelenti hogy ki voltak belezve mi???
mennyi lehet egy uj idom a mocira? mondjauk ha megunom a mostanit....
tudom mivel én elöször egy olyan RS-t néztem amibe nem volt....
simáán a gyári 83 000 FT
occsóé megusztad tudod é?
yah amikor benn voltam akkor is benn volt 2 robesz náluk enyhén szétkapva....
Jah nem kevés melójuk van az tuti!!!!

Nem vagy protekciós azabaj
Az enyémet bármikor soron kívül megcsinálják

De örülök h egybenvan a géped!!!!
Nincs annál szarabb h jo az idő a mocid meg szar!!!
Ismerem ezt az érzést!
köszikeee
40 ropi volt , de nem a stadionos fickótól mert ők még szenvednek vele, majd hív ha kész