Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gergőővel beszéltük hogy megyünk a kméti gokartpályára tavasszal.
én szeretnék Euroring előtt a gokartpályára is felnézni, alapozásnak.

aztán remélem 1szer összejön az euroring is :)
Geri ez kúrvajó, köszi!!
megyek és beállítom
megcsináltattam az alkalmasságit megkérdezte h jol látok e, mondom jol nézett egy vérnyomást és irta is a papirt szal jol megvizsgált 5000 ft
akkor tavasszal de május1 kunmadárra készülk nagyon oda megyek az tuti
miyen nyáron? tavasszal
hát városi csapatást biztos h nem. de mit halandzsázol euroring nincs messze tőled, kb annyi mint nekünk. 40 perc alatt ott vagy. és akkor még szépen lassan haladsz..
Szeretnék menni csak az a baj h messze lakok pályáktol de valahogy megoldom mindenféle képen menni akarok nyáron... Majd csinálunk forum találkozot???Egy kis városi vagy pályacsapatás
persze h jössz... euroring hozzád egy köpés...
jössz majd pályázni?
ezt én is kiprobálom de akkor ugye pályán elpicsázom a legujabb GP 800as Desmosedicit??
mert ha állitok a telon akkor megnö a teljesitmény is ugye?
na ma is tanultam egy uj mértékegységet: pikulludom.
na akkor este majd felveszlek msn-re és megdumáljuk:)
Tyt,8egész 3/4 és négy pikullumodot tekerd a gátlódon a csavart!akkor a hyper-reflexiós visszajelzések megfelelőek lesznek a pehylsúlyodnak.de ha 9egész 12/21ed pikullumodot tekersz rajta,akkor olyan lesz mint egy öhlins verseny pályateló!
olyan aha ugyan az!
hát az a kerek gyári baszott nagy nem? mint az adatlapomon amennyire látszik:)
bencce majd dobjak fel rola képet h milyen az index???
Szép a géped Joe-Z!! egyik ismerősömnek van egy 650-ese és kiput keres rá. mondanál valamit a Raptorrol? (gondolom baszott jól szól) de mennyi volt stb... kössze
tök mind1 viszont nem tudsz félreállni a pilisben egyet pisilni csak úgy és továbbmenni
Ha tudnád milyen érzés az mikor a tankon szétlapul..............
jól van fogalmam sincs mennyi a normál de ok majd visszaszólok mert windsurfernek is szóltam de ő ugytudja nincs neki de majd meglátjuk. egyébként az enyém még 95ös. elsö szivlámpás széria de mind1 ugyanaz a kettő...
Hehe, nekem nincs ilyen gondom!!! Nem fáj, ha rámcsúsznak!!!!! Hát hugimmal ketten simán beleférünk az ülésbe!!! De olyankor én is ovatosabb vok!!! Igaz már 70nél kiszorítja belőlem a szuszt
4000é a tiéd lehet baráti áron
de mi a bajod vele? puha vagy mi?
és a két elsőt mennyiért számolnád fel nekem?
magyar ember mindent megold :)))

inkább arra adjatok választ mennyit tekergessem a háccsó gátlót..