Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

estére az lesz a vita hogy ki mit iszik és mi a jobb
UNIKUM vs HUBERTUS
Joe-Z nem baszogatásképeen mondom de te azt irtad az unikum autokat v motorokat szereted a VFR nem teljesen de azért nem sok van belölük az SV-böl viszont tömegmotor.... De aláirom az SV jo motor csak kicsit ellentmondásos vagy...
Megint kitettetek magatokért a VFR-es témában
Mára mi lesz a téma?? Kinek került többe a gumija pl vagy a lánc és akinek több volt az sznob geci
peace
Sziasztok,

Csak a Yamahában dolgozom,sajna nem az enyém...
RS 125 Laci ha erre jársz ugorj be és megbeszéljük a pályázós dolgot!
Üdv.
Gábor
(30) 612-8980
megy itt a póker... mindenki ossza a másiknak a lapokat!

öröm olvasni a forumot!
Még nem alszol Te lenéző, nagyarcú, motorhoz nem értő, ronda motoros diszkóparaszt?

Akkor nagy pilota vagy te is
Drift King

Jo lesz tavasszal 350Z vagy CaymanS
Na megyek aludni :) hy all--------
Jóaz. Szeptember óta autóval pizzafutárkodom :) szal mentem már pár km-ert.
nincs vele egyedül
multkor nagynehezen rávettem apámat az utca végéig hagy vezessek. beültem és miután megkérdeztem melyik a kuplung kibaszott a kocsiból h inkább hagyjuk, majd ő vezet érdekel is engem az a szar
a nagybátyja vfts-ét szögeltük ma:D
Dávid még egyenesen sem tud menni nemhogy keresztbe:D
rallyzol?
wow.rallyízol?
Én Lada VFTS-est szereltem egészdélután. Hétvégén rally :)
néztetek volna inkább kengurukról szóló természetfilmet az animal planeten... tök jó volt
Nincs nekem erre időm h 15 éves gyerekeket fenyítsek....
Nem fogom kinevettetni magam h gyerekeket bántok
jójó de mind ez csak "200"zé
Na léptem, sztem menj alukálni, biztos rossz napod volt, azért vagy morci. De azér szállj le kicsit a magaslóról, nem kell mindent lefikázni, amivel nem tucc felvágni- a mai tanulság. Jah te beszélsz olyanokról amihez fingod sincs. Nem is láttál még közelről egy VFR-t aztse tudod eszik vagy isszák, nem hogy megmondod h már szar állapotban van. Nem mondom h olyan mint az új, de 65000-hez képest egész jó. Jah és gyári festés lett átfestve, úh nem naon csukták még össze.
Úgy bírom a hozzászólásaidat. Valahogy mindig sikerül témától eltérően benyögni valamit..
Már elvan. Előző gazdi eldőltötte. Ahhoz télleg sok ész kell, h hogy kell elbaszni egy fényezést.
Amúgy meg tök gáz, úgysem jössz ki akkor miről beszélünk... Ez a fenyegetőzés meg szánalmas. Most jöttem rá
Harckocsi nagyobb poén . De már asszem eladták .