Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt akartam mondani
uhhh nem tom leírni a neved mindig 2 e-vel írom
na és bencee a hummeres háttér se lehetet olcsó
Ugggggyanmár, tudod mennyi pénzébe került h az a két csaj odaáljon???
nem csak akkor még írtam

pacsi ?
mondtam bammeg hogy bocs essek hasra?
JAh boccs olyan motor nem kell amihez hozzá kell nyúlni..... Nincs ilyenre időm és nem értek hozzá.
Mi bajod a diszkósokkal seggfej???(Amúgy nem vagyok az) Én olyan helyekre járok te szaros amiről te csak álmodsz és olyan nöket kurok amiről te csak álmodni sem mersz. És igen, döglenek a nők amivel semmi gond nincs
Ez a "tömegmotor" SV 10szer többet ér és kb 10szer jobb mint az a hulladék
Haver az Sv-be van 7000 km tudom h semmi baja nem lehet tudod mikor vennék egy ilyen leharcolt motort aminek mindenki 60ezer kilométeren keresztül csak a faszát húzta és szét van már kopva az egész kitudja hányszor lett megtörve és ne folytassam....
200ezerért normális 125-s motort nem kapsz nemhogy egy 400-ast haggyad már magad nemtudod miről beszélsz
Kis szaros
tom hogy ott van z3 te mindig nagyon okos vagy de én is azon gondolkodok hogy csinálok egy ilyet egy mitoból cbr idomokkal
ja bocs félre értelmeztem
látod bammeg ha elolvastad volna a hirdetést ott volt hogy. "cagiva mito 125 CBR 600 F idomokkal..."
most őszintén sztetek mien ez a mito ,???
Kornél! Emléxel amikor mentünk partizni mennyit hívtuk a csabit??? na most ő volt és nem hívott minket. mellékelve küldök egy képet h hova nem hívott. szerintem valami szankciókat kéne emiatt alkalmazni ellene nem???
Ezen a fórumon összetartás? Álmodozol? (szomorú, de ez van )
Huhh srácok már kezdtem aggódni h nem jut mára balhé
nem akarok bele szolni a vitába az a vfr400 18éves öregebb mint én de non jol nézki egy akrc sincs rajta 65ekm nem kevés de gyönyörü hangaj van és ezeket a hibákat kijavitani télleg minimális valszleg mélyen bele kéne nyulni a blokjába ha ütös mocit akarsz belöle varázsolni pályára de ez nem arra valo sztem nem kéne szidni egymást van akinek uj sv van akinek ez teccik én elfogadnám ha lenne jogsim mivel a 400ast japán belpiacra gyártoták nyitotabb az elektronikája és non jol megy nem kell fikázni egymást mien összetaráts van iyg a forumon ez a multkori henger uyg se sült ki jol de röhögtem egy jot a hozzá szolásaitokon szoval peace
látom hozod a formádat
Akko mán borul a paraszt
Hogy fölkaptad a vizet te diszkósköcsög. SV-t nem fikáztam egy percig se. És szerinted mért ne lehetne megcsinálni pályázni. Elvileg jövőre lessz SSP400 oda jó. Amúgy meg nem azt mondtam fater v én valaha is fölvittem pályára. Apu rakott bele 500 km-t mióta megvan. Jah hát igen ezzel nem lehet májerkedni a diszkóspicsák előtt. Meg lehet h néha hozzá is kell érni. Nem úgy mint a drágalátos SV-hez. Biztos könyebb csak kitolni garázsból, rápattani, kétszer elmenni a kurvák előtt úgy mintha tudnál moccozni és máris buknak... (Ezzel nem azt mondtam h én tudok, béna pöcs vagyok) Vicces vagy. De most ezért miért kell csinálni a balhét. Igen, nekem jobban tetszik ez a gép, mint a tömegmotor SV-d. Nem sok ilyen VFR szaladgál Mo-n. És te komolyan felgyújtanád??? Ezek után még motorosnak képzeled magad...
tényleg gyönyörű de azé sv ütösebb
Joe-Z! Van még olyan karbonos fóliád, matrica?? mennyire hőálló az? kipcsi végdobon nem olvad meg?
Menj a faszomba te gyökér buzi miről beszélsz???
65000km-rel már használt autót sem veszek nemhogy motort. most adok érte 10ezer ft-ot és ott előtted felgyújtom azt az öreg fost.....
Szebb mint az Sv??? Miröl beszélsz te fasz
Pályamotornak azt a szart nemtudom miröl lököd itt 20 éves motorral azt kurva ütős lehetsz
Felejsd el azt a kukázott szart
ja bocs most nézem az adatlapod
TZR? nem neked volt véletlen yamaha kereskedésed fehérváron?vagy van?