Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ma befejeztem a gép elejét is meg a tárcsát ugyhogy mostmár végre 100%készen van
hayabusa gyalázza a kátéemeket az erdőbe ... király
Áhh én eddig nem láttam egy jó motoros fimet sem. Ghostrider tűrhető, de egy idő után uncsi, Adrenalin Crew, Urban Street Warriors, stb csak arról szól h h tudják legyilkolni a motorokat. A Nitro Circus meg a Terrafirma is tűrhető, csak nem az én műfajom. Az ilyen halivúdi cuccok mint a vadmotorosok meg vas... Inkább hadjuk... www.uponone.com -on vannak egész jó vidik.
meg mikor a krosz mocikat erdőbe elveri stoppieban meg mindenben
Full számítógépesz trükk az egész. 1 hihető rész nincs benne, és a történet is nagggggyon szaar ...
meg vicc az egész. nem ebbe a dimenzióba él az aki kitalálta ...
már csak pár nap és 16
jah föleg mikor a vonatba mennek meg ott ugrál a 2 vagon közt meg mikor a 2 csaj stopi közbe harcol
megnézni nem rossz?
én szenvedtem. nagyon. az egész egy egetverő hülye marhaság. aki kitalálta az életében nem látott motort. De nagyon tudta mi kell a 14éves korosztálynak

nembaj KisTuning, majd felnősz Te is.. :)
Scoe, írtam neked msn-en, légyszi gyere fel ha tucc, bikerboy felvettelek msn-re az elox-al kapcsolatban
hát az biztos mert vannak benne oanok hogy jajj ..... nevetnem kell de azért megnézni nem rossz
Akko tök fasza
Mondom nem értek hozzá.Tök jó vevő lehettem...Bármit rámtudott volna beszélni
amik a www.carpimoto.com -on vannak cuccok ezeket meg lehet vhogy rendelni vagy hogyan lehet megszerezni onnan a cuccokat?
hát jah
zotyavfr gépét nézed??
az a vas című film az valami megaszar volt..
egy mese, vicc az egész 14éves hülyegyerekeknek meg kispicsáknak.
az első 5perc még nézhető, utána tömény hányás.
a lorenzo replica nem race replica tudtommal azt adják ki utcára
Szerintem a www.nagyvas.hu -n biztos találsz kedvedre valót
helosztok! uj inbuszcsavarokat akarok venni az rs-be van olyan szép kék szinü vki nem tudja h hol lehet olyat venni?
hjc az benne van meg az arai a vas-ban is
ja vannak aba a filmben hülye részek robogós sityakkal gixin meg földúton versenyeznek...de jó kis film
Ember ez jó sisak!!! USA N1 márka a HJC partiban van bármely "nagymárkával" és nemcsak bukókat gyárt hanem ruházatot is. Nemtudom láttad-e a Biker Boyz című motorosfilmet (Magyarosítva vadmotorosok) na ott sokan HJC-ben küldik a citromsárga-fekete jakójuk is HJC!!
nem csak nem értettem a hosszú kusza mondatod
elmész a starndnál aztán tudod lesni feltünés nélkül a csöcsöket ennyi eszed sincs ??
ezt nem igazán értem de biztos...tartsunk össze cabergosok...