Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háh te szarházi azt sem tudod miről beszélsz
Akartam mondani h nehogy el legyen csúfitva az a szép fényezés a motorodon
Van rá egy-két jól bevált módszer
Egy csöppet kezd már unalmas lenni.
harckocsi minek az van apuéknál volvo l120e-s homlok rakodógép az aztán erős 560paci és elég erős terepen is
NEM OLTOTTAM SV-t. (csak miután te a VFR-t ) Akkor együtt fogunk feküdni intenzíven sztem. Szívrohamot fogsz kapni, amikor meglátod szarrátaposott fiatot. Asszem van használtautósonál egy-két harckocsi
Nem mondtam h nem érdekel a motor.
Szopj le Bence, hozd be Skylinet, 10 perc múlva tiltás feloldva. . Csak szólj előtte mer asszem most nincs chipíró Skylinehoz. Asszem
Persze az intenzívosztályt neked
Chevy: erre annyit mondok neked, h senki sem tökéletes, én sem hozzáteszem. Nekem ne állítsa azt h az a 20éves motor 65 ezer km olyan kurva jó mert hülyét kapok... NEM NÉZEK LE SENKIT!!!!!!!!!!!!!!
Ne oltsa az Sv-t majd ha neki jobb lesz akkor talán.
15 éves, visszavehetne a lendületből.
Mindenki tudja mibe kerül a motorozás. Drága játék ha valaki ugy meg van szorulva azt sajnálom de akkor le kell mondani a motorról.
Én ennyit tudok hozzáfüzni a dolgokhoz
Nem mondtam h boxolni akarok De végülis jöhetsz, egyszer élünk azt is ki kell próbálni.
Hát már megint vita
És még hogy én bomlasztom a topicot ....
Amúgy mind a kettőtökkel részben egyetértek. Mert ha nem érdekel a motor Joe, akkor nem kell vele foglalkozni.
Viszont ennyi km-es és ennyi éves motort és se vennék! De persze akad olyan aki venne...
Valaki (nemtudom ki) írta hogy "mivel ez belpiacos, nyitottab az elektronikája" anak üzenem hogy Japánba az összes motor elektronikája halálra van folytva. Nissan Skyline (belpiacos) 180-nál tilt.
Honda NS1 60-nál tilt. És ez minden típusnál így van. Persze ha szerencsés vagy találsz hozzá olyan elektronikadobozt ami feloldja a tiltás és akkor mehecc. De semmivel nem komolyabb benne az elektronika mint az Európába szánt modellé.
Az utolsó mondatodra csak Dávid barátom ékesszólását tudom berakni:::

KURVA ANYÁD!!!!!
Joe-z!szerintem nem kifejezetten veled van baj,csak a lekezelö/gusztustalan megjátszos természeteddel.miért van az hogy ami neked van(iskola mellet x-milkás motor...hát ezt hagyjuk.....)mindig az a tutti+amit mondasz,ha 1kicsit utánna néznél/gondolkodnál rájönnél nem mindenkinek szarják otthon a lét....mellesleg nézd meg a motor árakat böven megéri még ha szétárulják alkatrésznek is......DE NE SÉRTÖDJÉL/ANYÁZZÁL!! szerintem neked tul könnyü az élet ezért nemfogod fel az 1x-ü dolgokat.....ami nem baj csak léteznek más felfogásu emberek is
fénykorodban
-Nem mondtam meg h mit csinálj és hogyan.
-Leszarom, h mije van haveroknak.
-Én is integetek simósoknak
-Rád miért lennék irigy??? Szted kéne egy SV? Ingyen lenne talán, aztán egyből el is passzolni.
-Nem vagyok rocker.
-Imádom a 2 éves RS-em.
-Nem én teszem magam, ha nem vennéd észre. Hozzád se szóltam. Annyi volt, h megkérdeztem kell-e valakinek esetleg egy VFR.
-Büdös geci sznob zsidó.
te meg ne röhögjél mert fénykoromban több gumit használtam el egy hétvége mint ahány éves vagy

Najó nem szólok bele nyomjátok
120Le-nél már nem számit h 60kg vagy vagy 80....

Boxolni akarsz
Pffffffffffffffffffff
Nem tudod mit vállalsz
A Gilera azért ment el mert nem bírta a nyelezést......

Figyelj te kis geci.. Nem te fogod megmondani nekem mit csináljak és hogyan.... Nincs haveroknak Suzukija azért van egy szint......
Ja és nem nézem le az öreg motort a mai napig ugyanugy integ még egy Simsonosnak is.
Irigy vagy kisparaszt és a kapa lóg ki a szádból te rohadék rocker állat ami vagy.
Te tartod olyan sokra azt a 20 éves motort ami meg van halva.
Mire ugatsz van egy 1 éves Rs ed az nem jó vagy mire teszed itt a nagy semmit???
Ezt a sznob vitát hagyjuk
Nem tudok motort szerelni és az Sv-het hozzá sem nyúlnék de az a legjobb amikor beviszed kötelezőre és utána ismét le van a gondod nem???
Szereljen a faszom nem azért veszem a motort/autót h állandóan szervízben legyen....
végre egyszer igazam is van
Nézd Kornél, nem én kezdtem. Én nem fikáztam az SV-t. Jah huszonvalahány éves... ÉS??? nem fogok vele magázódni. Ugyanúgy beszélek vele, ahogy ő beszél velem. Jah és leszarom h 2x akkora mint én. Addig amíg nem boxolunk addig leszarom. Lassabban megy alatta a mocc
Ez így igaz, de nekem akkor se lenne pofám így szólni egy idősebbhez, de lehet h ez csak az én hülyeségem, na de mind1
tuningon már nem lepődök meg.


csabi csak pisilni használja csak próbál nagyfiu lenni:)
Z3 kezdek pipa lenni idősebb vagyok nálad amúgy meg Z3 ad meg a tiszteletett
elszurtad a nevét