Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tisztelett a kölcsönös megadásról szól sztem.
Gecc bencee impotens ez picit durva volt ......
csak neked vagyok az
Sajnos csak Velem járnak házibulikba,,,, de majd megbeszéljük
Bencce impotens vagy, mit akrsz Velük?
Csongi ne is haragudj de iszonyat pofátlanmód beszélsz. Jó hogy Joe se válogatja meg a szavait, de engem ha leoltana itt egy idősebb biztos nem szólnék neki vissza. Alapvető tisztelet kérdése...
És nem érdekel h kinek van igaza meg h mivan, csak tényleg azért egy idősebbel ne igy beszélj már, pláne ha az 2x akkora.
Na osztom itt az észt a sok élettapasztalatommal
Jólvan bazdmeg, az a gáz hogy egy két éves gép már ciki.
Hát vegyetek minden évben új mocit.
Ja és mellesleg nem értem hogy hogy a faszba lehet így még kritizálni a 2t-ket, hogy 20ként dugócsere, ha bazdmeg 5önként cserélitek a motorokat.
minden van
nem mondtam hoghy az rs-ből marad valami mert egyébként tui hogy semmi... de kicsit sznobosan hangzott ez az olyan motor nem kell amihez hozzá kell nyúlni... ez olyan plázapicsás kijelentés volt de a balhé elkerülése végett nekem bejön az sv-d csak annyi hogy nem kell lenézni egy régebbi motort...
30perc alatt egészen más pozituráju képet csinálnék nem iyen kézenfogósat
Engem érdekelne a két buxa
Szeretnek motorozni??? Esetleg autózni??? Minden van
Merre járnak bulizni??
majd meglátjuk

kéne egy kipufogó aztán amitszól
Most mire vered magad??? Figyelj olyan helyekre ahova olyan ősparasztok járnak mint te, még ha fizetnének se mennék. Amúgy meg nem szoktam álmodni. Örüjjé neki, h van egy 2 millás SV-d. De most azér mer neked 2 millás géped van, azért nem kell lenézni egy VFR-t. És miért nevezed hulladéknak te rohadt zsidó? Azért mert a buzi pofádnak már nem teccik az amiben 10000 km-nél több van, meg nem tucc villogni sznob haverjaid előtt??? Jah amúgy nagyon fennakadtál az áron. Figyu neked 5 milla. Vedd meg, akaszd ki a mocc elejére, h milyen májer vagyok ez öt millás mocc. Így már megfelel??? Lehet villogni, gondolom a suzukis (autós) diszkósbuzi barátaidnak az már bejön. Amúgy meg az a bajom a sok sznob geci diszkósbuzival aki a fos suzukival rám vadászik, hogy LÉTEZNEK.

A 200as árról. Ennyiért tudom így elpasszolni. Mitogeri is aszonta, h nem érdemes rá költeni, ennyiért szabaduljak meg tőle. És neked mi a normális 125-ös moci? Gondolom 1 milla fölött kezdődik. Azért adtad el a Gilerát is mert nem ízlett, h hordani kell néha szervízbe, ha már te nem tudtál vele mit csinálni.
Nagy szaros(diszkósköcsögbuzi)
Hallod minek mutassalak be? esélytelen
az enyém 9 évig bírta egy karc nélkül... én 3 hónap alatt odavágtam
Már meg van a pénzed ne parjál idő elött,,,
Na már csak Te hiányoztál innen Hallod most voltam hüvelyeztetni,,,, 20 ropi,,,, mindíg van valami,,, jövőre ha bringával indulok se motorozol körbe Öccccsisajt
pontosabban az én pénzemet veri el kurvákra de akkor a minimum h bemutat a baloldalinak..
De Jamal az kit érdekel h mi lesz belőle 20év mulva?????
Nálamlesz egy-két évig azt ugyis csere...
És az Rs-edből mi lesz???
sEMMI
A sportmotorok álltalában nem élik meg ezt a kort mert idő előtt elhaláloznak balesetben vagy akármi..
Örülnél, ha csak megfogná a kezedet
elveri kurvákra a pénzét aztán nemtudok vele menni illegálra a Volvoval mert nincs benga GYüjtsél CSABI jövöre, mert körbemotorozlak majd!!!!
Na mi a fasz?:-) Hát Bencce ezt érdemlem Tőled felbaszod ide a képemet?:-) grrrrr na sebaj látom megkezdősött az irígykedés, a Hummer 3000/ 20fő geci kurva jó volt ,szalagavató utáni buli,,,, na megnézem még mire kell válaszolnoom,,, jaaaa hát Ők fizettek nekem, hogy mellémálhassanak,,, de ez érthető
Jó de egy SV-t nem úgy használsz mint egy viffert...
És az hogy szebb lenne a viffer enyhén szólva barokkos túlzás
te csacsi pacsi
de azt is vedd figyelembe hogy mi marad az sv-ből amikor 20 éves lesz 65 000 km-rel... lehet hogy nem ilyen állapotban lesz mint ez a vfr... amúgy szerintem nincs vele baj ahhoz képest hogy már veterán elég ütős a formája és szépen néz ki... de ne hasonlítsátok az sv-hez mert 20 év a csúszás ami nagyon sokat számít...
összeálltok 15en és 4000et kell beleadni vagy annyit se.
hát az a fekete cuccos csaj...felejtős téma,milyen feje van már?