Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja igen stoppie meg tuning üdvözlöm az MSN-es haverjaidat kornéllal meg csabival együtt akik tegnap ugy gondolták h szórakoznak egy jót...
huhh pöppet durva
karcolás nélkül megúszta...
és az idom?
kimegyek ma a garázsba, látom a motor eldőlve áll baszki. azt hittem agyvérzést kapott. ráadásul a motoremelőn volt mert hátsó kerek nincs is bent. valszeg a rohadt kutya valah bement és fellökte mert magától ha 1 hétig nem dől el akkor később sem fog zárt térben. tényleg a faszom kivan már h kerék nélkül egyhelyben áll és még ugy is lesz valami baja. szerencsére csak az index tört darabokra, meg kitörött a kitámasztó ennyi. csak semmi kedvem ezek után megint rohangálni. bár jó ronda indexek voltak legalább kap ujat.

lekéne írni ezeket amiket ti mondtok h most h neeeeeeem én nem iszom alkoholt meg 1 cigit sem szívok el de gáz. majd 3-4 év múlva magadon fox röhögni de mind1, jó ez így
persze mi is ugy buliztunk multkor h egy kortyot sem ittunk igaz Kornél?
bizony remélem jó lesz.most valami ferraris cucc megy a discoveryn
tuning, majd megszereted :D
Azt nézzük.
na megvan a mai téma egyébbként 18:10től lesz a viasat exploreren valami hosszú motorozás című film
elnézést a helyesírási hibákért...
jól van Tyt nem azt mondom hogy rossz minden de ha én utálom az alokholt,drogot, cigit akkor ez van sajnálom ........
drogot sajna akkár honnan lehet szerezni, a piát és a cigit pedig már a boltokban az óvodásnak is oda daják ha van pénze ..... ez van
Ez pont olyan mint a robogó az szar vélemény.
nem kell 1 kalap álá venni mindent és mindenkit.
nemaztmondom hogy minden nap részegen jövök haza a kocsmából, sőt azt se hogy minden hétvégén berúgok.
De miért baj az ha az ember megiszik 1-2-3 felest /feszültségoldás/ címszó alatt.

Sztem ez tök gagyi meglátás hogy 15 évesen még ... mert majd 17 évesen.
Van aki 30 évesen is éretlenebb mint más 14 évesen ...
Szoval faszság mindent a korhoz kötni...
Persze vannak dolgok amit ki kell kötni, és szabályozni.
De sztem kár minden 15 évest 1 kalap alá venni !!!!!
tuning bazz, még jó hogy jól érzed magad pia nélkül..
a tinidiscóban amúgysem adnak ki alkoholt.. :)
na a fiatalok megmondják itt az okosat.
én ellenzek mindenféle dolgot: gyűlölöm az alkoholt, sohasem cigiztem, a szex undorító, és a drog rossz...

pfffff
whehehehhee
itt vagyok én még nem voltam be rúgva ...... pia nélkül is jól tom érezni magam
nem tudom te hogy vagy vele én megvagyok alkohol nélkül persze ha 17-18-19 stb... évesek isznak hát persze még szép hogy isznak...de te ...pff szánalom az ilyen.talán rosszabb mint a divatból cigizek és akkor fasza gyerek leszek
Van itt egyáltalán vki aki 15-16 éves fejjel még nem volt berúgva Sztem nincs
Szín józanon bulizz végig 1 estét ...
amúgy mindenki a korommal jön.
Figy ha ismernél tudnád hogy mi az ábra, és nem kötekednél hogy 15 évesen így-úgy-amúgy ...
Mire kell az alkohol? Elég baj ha nem tod nélküle jól érezni magad. (Néha persze nem árt, de akkor búfelejtés címén)
te inkább ne alkoholizáljál a 15éves kicsi buksiddal
szÁlj mÁr le rÓlam!!!!!!!!
ÁllandÓan belÉmkÖtsz....
kicsit uncsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okés!!!!
Majd elnézek arra!!!!
"Alkohol viszont kell "

Látszik is a fejeden....
nyugi csak vicc volt ez a téma
mito7gang írásából következtettem
Amúgy a cigit én se bírom

Alkohol viszont kell
akkor én kimaradok mert nem iszok alkoholt ha nem rühelem inkább amiket csinálni szoktak az nevetséges
mert sokan azt hiszik az a kemény ha be van baszva vagy mert merr inni vagy bagózni