Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy érthetö hogy ma mindenki hülye volt... nézzetek az égre teli hold van!
teljesen ugyan az 95-05
most nézem a képeidet és a vége neked felfelébb áll sokkal mint az enyém
nekem semmi felfogatás nincs a végén
THX csak ma néztem egy képet oldalrol 2001es RS 125röl és mintha a hangtompitoja fentebb lett vna mint az enyémnek de én is igy tudom h ugyanaz
jaja azthiszem ugyan az
nálam van chemotox
vki mondja már meg h a 98as RS 125nek és a 99 felettieknek ugyanolyan a kipufogojuk???? felfogatásra gondolok
szunyogok gyertek má
Én is azt várom h legyen már vmi
na elaludt mindenki????
400-as VFR? évjárat?
van RS 250forum
Valaki egy VFR??? 2 kiló, kb okésan, gy.membrán + első fék csere kell aztán fasza.
mindjárt lesz valami
persze
Vihar előtti csend....
Nah azé elég jól kijön már mindenki mindenkivel.
Mit mondtam meg?jah hogy visszajössz?aztem azt már megbeszéltük
Nah erre már muszály szólni. És most Z3 nehogy olyat ha ugye h megmondtam. Bencce, te is ugyanúgy leoltottad szunyogot, mint ahogy én szóltam az injektoros rs kérdésre, vagy má nem is emlékszem... És akkor kva nagy oltás volt h ne szójjak már, erre van a fórum... Elakadásjelző csak +súly, nem kell az, ugye Zsóti. Visszaolvastam, amit Bence lenyomott itt azzal a szegény hengerrel. Hát nem csodálom, h Zsolti meg akart enni..,
oks vágommár, estefele tompulok főleg az 5oldal fórum miatt
nem erről van szó... itt a vészjelzőről, mikor mind a 4 index villog.-
Már lassan 10 éve motorozok. 15 évesen kezdtem el egy RIGA-val.:) Sose működött rendesen. Aztán most van egy Yamaha yzf750r em. És elég sokszor járok fel pestre, meg külföldön is jártam már vele. Szol Zsóti voltam már autópályán.
Ne haragudj, de ebből az jött le h Te nem tartod magad intelligens embernek.
Motoman megkérdezhetem hogy mióta motorozol???Motoroztál már esetleg volt már 125-ccm-es motorod?Ha volt mien sűrűn használtad autópályán?Mert ez a gép nagyon nem oda való.Amugymeg akinek igénye van elakadás jelzőre a csináltasson a motorjára vagy vegyen Honda goldwinget azon biztos van egyéb rengeteg fölösleges motor melett.Jah amugy abban igazad van hogy nem sűrűn motorozom autópályán és valószínűleg a közeljövőben sem fogok mert annak értelme nem sok van.