Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És még én csinálom a feszkót..
Látom csirke akarja veri a kakast







Lesz egy eladó komplett blokkom!Kőőőőő valakinek?
kösz csabi
Ehhez annyit tudok hozzáfűzni ,hogy azért áll otthon Sv mert éppen nem volt 5 millám egy Ducatira....
Az unikum dolgokhoz még mindig tartom magam csak nem mindig jön össze.... A VFR nekem nem jön be és valószinűéleg azért is van belőle kevés mert azon az áron már jobb motort is veszel....
Nálam az unikum kétkerekű kezdődik a Ducatinál majd Bimota, Benelli, Moto Morini, Mv Agusta-val végződik. Na ezek az unikum gépek de egy percig sem állitottam h az Sv az.
nem asszem kell hanem pontosan kellene...kösz.
asszem H1 meg H3
Nem, de Téged regeltünk
haver...
milyen égő kell az rsbe? sima h4?
és beléptettek ?
amúgy minden áron azt akarták, hogy lépjünk be a gaymotorosok klubbjába
Na tudjuk, hogy nem Ti voltatok nyugi,,,, majd megtudjuk kik voltak hamarosan,,,,
és mivel kapcsolatba kerültünk szóba?????
nincknevünk vagy a rendes?????
oké
már picit dolgozik bennem az adrenalin mert ha haza jönn anyám oan lebaszást kapok a tegnapi dolgom miatt jajjj.....
senki nem mondta h te vagy.
kicsit gondolkozzál már néha, mert oyan párhuzamokat vonsz... egész nap vizionálsz, be vagy tépve éjjel nappal
engem különösebben nem érdekel és nincs meg talán csabinak mintha meglenne vagy kornélnak nem tom
hát bocs de én biztos nem voltam
kösz hogy meg gyanusítottok
amúgy József a keresztnevem
Ezt nagyon nem vágom.
Hogy jövünk mi a képbe
meg minket említenek
nemtom
ez nekem magas ...
De ha elküldenéd a naplózottját annak felettéb örülnék ....
fogalmam sincs.... Ugy hivták őket hogy János meg kurvaanyádSanyi.
azt vágom de ki említette a nevem ?
...

már elhatároztam h a felesleges kérdéseidre többet nem válaszolok, úgyh most sem írom le még1X
és én hogy jövök a képbe ??? meg az msn partnerjeim ???
semmi csabit felvette valaki msn-re. pontosabban 2-en. aztán ő behívott engem de nem nagyon kötött le és én még behívtam kornélt. többek között arról szólt a társalgás, hogy kornélt szanaszéjjel dugják a motorján mindenki mással meg ge*iskenyeret etetnek. aztán a kettőtök nevét említették h most ezt elmsélik nektek... ennyi.
Mi van
mi történt MSN-en
Ezt nem vágom ....
mesélj csak hogy világos legyen a történet ....
nah léptem vissza szegedre órára...
estére mire hazaérek írjatok jó sokat, és osszátok az észt!!
hajrá gyerekek :)
ezt most nem értem hogy mit akarsz ezzel bence ?