Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van 4 indexem ha érdekel gyáriak 96os a tiéd is ugye
vett itt már valaki indexet a gépre? letörött és akkor máe lecserélném valami pofásabbra. mondjuk hasonlóra mint a 2006-oson, de az nem tom rámegy-e.
amúgymeg menjetek le gyúrni, akkor nem lesz probléma hogy meg kell tartani a súlyod + a hátul ülőét, annak érdekébe h ne legyen kanyec a golyóknak...
Én meg betegszabin vagyok
hát a közgén nincs pénteken tanítás :D
kabbbbbbbbbbe
én nem is vagyok soha mert szakmai gyakorlatomat töltöm, ugyh sulit legközelebb csak jövő szemptemberben látok
senki nincs suliba????
Jaja ez visszatérö betegség nekem is mikor ült mögöttem csaj már ö is az én ülésemen ült Én meg már nem éreztem a karomat mert az egész testsulyával rajtam volt rádásul nekem fel is van emelve a segge ugyhogy durva
és a bnőd tud legalább kapaszkodni.
rám eddig minden csaj felcsuszott, hogy a végén már lassan 2en ültünk az én ülésemen és megy a para neh valahol valami nagyot kelljen fékezni mert felkened a brét a tankra
most mér szegény?? :))
Hát 2személyjel azért nem hajtom úgy.. főleg ha a Párom ül mögöttem, akkor óvatosabb vagyok... (155mentünk az RSel kétszemélyjel )
tényleg jó cruisolni úgy ahogy mondod...

mondjuk az új RSnek nem túl kényelmes a hátsó ülése... van egy tök értelmetlen pukli rajta, hát én tuti nem bírnám 10kmnél többet.. szerencsére ezzel csak én vagyok így, a Benzintyúkom bírja :)))
Szegény motor...De ugye amikor 2személyezel akkor nem szoktad gyilkolni!? Nekem így sikerült szétrepitenem a blokkot a Gilerában anno. Versenyeztünk haverommal ö TDR-re ól én 2 személlyel Dobogókő felé és hát pörgetni kellett mint az állat De jó volt kanyarba 2 személlyel csöre le tudtam dönteni nea és ott volt h kanyar előt visszatoltam egyet és mikor jöttem kifelé a kanyarból csőgáz és 12000-nél annyit volt h csatt és már állhattunk is félre
Amugy 2 személyezni a legjobb úgy volt vele h power alatt 100-al akkor nem volt túl hangos semmi rezonacia korzózni kell!!
CsAo ja elfelejtettem válaszolni

Most nincs de elvileg tudok hozni. Azt kérdezted ha jol emlékszem h höálló-e? nem csak idomra ,vázra ,jó meg mondjuk be lehet vonni vele akármit pl én megfogom csinalni vele a monitotom
hát, én úgy érzem keményíteni kéne.. sztem kb egy 75kilós pilótára van beállítva :) főleg h jövőre elég sokat fogok 2személyjel menni (tavasz végére ha minden igaz meglesz a jogsi :)) )
igazából inkább attól függ h hol vagy... pl pályára jó ha összébbnyomod h keményebb legyen. utcai furikához jó az ahogy van...
(lehet hülye) kérdésem lenne:

ugyebár állítható a háccsó telóm. sztetek mennyit csavargassak rajta h az én pehelysúlyomhoz jó legyen? :)) vagy csak jáccadozzak vele, azt majd jólesz?
köszii

uff én voltam
onnan, hogy bemész adatlapjára és megnézed a fejét,,, ilyen egyszerű,,,
JOE-Z! Van még karbonos matricád?
kérdeztem már de nem vetted észre, vagy nem akartad
semmi disznónk nincs meg iyenek
van egy paraszt suttyónk aki néha felszántja a kertet meg elveti a füvet az a csaba... más iyen vidéki dolog nálunk nem fordul meg. na jó meg kornél
és én ezt honnan tudtam vna???
gyesznyójuk és kapirgáló tyúkjaik is vannak, kutyájuk hogy ne lenne
van... de ezek már régóta lesben állnak mert tudják hol nyilik a kapu meg iyenek. nem nehéz a kutyánkkal összehaverkodni...
igazad van én is sírok egyet aztán éjjel forgolódva nagynehezen elalszom
A mi Benccusunk érti a viccet
kb kutyátok van????