Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó!!!
Én is Fehérvári vok! (vis innen 10km) Meg már én is mindig tervezem h felmegyek pályázni, de sosem jön össze mert senki sem hajlandó eljönni velem:(! Van msned?????
látom neked rs 250-ed van.. az még brutálisabban üthet power nyitásnál
Hát igen....amikor nyit a Power akkor tudja meg az ember, hogy mi a különbség a 4T és a 2T között...
Na végre egy 2t szerető ember
jó helyre jöttél hát mi fogunk menni sokat, de az még odább van
Sziasztok!

Olasz,japán 2T motorok szakszervizét nyitottam meg Székesfehérváron.
Keresek továbbá 2007-ben pályázni vágyó 2T motorosokat akik szivesen eljönnének egy-egy nyilt napra.
Ha valakit érdekel keressen bátran és hozzunk össze egy csapatot!!
Üdv.
varges
varges99@yahoo.com
(30) 612-8980
U.i.:Keresem Rónai urat,akitől megvenném az RS250 idomát,de nem birom telcsin elérni.
Szakadj meg, nem konténerből lett kihalászva. Vagyis hát régebben még igen mer abban hozták japóból. "88, VFR400 65000 km-el, csak fos 2 gyorsítómembrán meg kuka első fék, de egy fékhenger cserével orvosolható. Má nem akarok rá költeni, tök fölösleges, hobbi és pályagépnek elmegy, csak kell szerezni rá egy 17 es hátsót, asszem a 90 utáni vfr eken már az volt. Jah és fos az aksi, az kell új. Azér 2 kiló mer valami üzletből lett összeokoskodva ingyen.

EZ NEKED KUKÁZOTT MOCC??? Szebb mint az SV...
na lemostam a verdát, 5150kmel mostmár megy hivatalosan is téliálmot aludni
Ja azt elfelejtettem hogy 300000e vagy az alatt legyen lehetőleg az ára, mert többet sajnos nem tudok rá szánni .
Sziasztok!!!

Ha vki tud eladó Aprilia rs 125-öst 50 papirokkal, szép és megbizható állapotban Fejér megyében vagy esetleg a szomszédos megyékben, akkor az irjon erre a mail-re: gola20@vipmail.hu.
Köszi!!!
Na miapéló van ??? Semmi balhé

200Ezerért VFR??? Az meg mien?? VAlami konténerből lett kihalászva?

Valaki keresett asszem, csak nem csencselni akar itt valaki???
azt hittem gyáriról volt szó! bocs
vedd le az oldal idomot és fényképezd le légyszives a hengernél és az egészet oldalról! köszi. attól még hajtogathatsz belőlle repülőt is, de a hangtompító előtt nem te hajtottad!!
Giannelli rendszere van és nem mondta senki hogy gyári szerintem :)
szerintem akkor sem gyári mert a hangtompító elött a gyárin nincs akkora szög és az a szög nem felfelé van!!!! lefényképezi és meglátjuk kinek lesz igaza. de láttam mar pára hidd el
Én követtem el vele
az elöbb irta h ő hajtotta meg
ITALYCORSE! megnéztem az adatlapod. nem gyári a csöved! a gyári nem égy kerüli a hátsó lengővillát és a hangtompító előtt a gyáriban nincs akkora törés.
Meg enyémnek a segédváz lett felemelve és csunya lett volna ha a kipuff meg lentmarad....
Joe-Z nek volt
ja ok megnyugodtam
Nyár vége felé kinek volt olyan karbonos matricája?? Van még?
Igen, mivel csak az idomok változtak!
enyém fel van hajlitva egy kicsit