Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugy volt h na ezt elviszem. ja nincs rajta se hátsó kerék se akksi. qrva életbe és felrugta.
én most vhogy ezen nemtok röhögni de szerintem bencce se
sztem úgy volt, hogy bement meglátta sötétben a motort, azt hitte Mito, közelebb megy, azt azt mondja : azt a kurva ez csak egy kibaszott RS kell a fasznak aztán felrúgta, belerugott 2őt és leköpte,,,,
Ha mito lett volna az már nins ott,,,, szal örülj, hogy csak egy RS-ed van
Bocsi
Énvoltam. najó, ez nem vicces.
aztaqurva
kiderÜlt hogy nem a kutya boritotta fel a mocit, hanem egy bÜdÖs paraszt geci jÁrkÁl nÁlunk ma ellopta a kocsikulcsot is. a motort nem tudta mert nincs benne a hÁtsÓ kerÉk de arra volt energÁja h felrugja a rohadt kÖcsÖg!!! meglÁtam a faszÁt letÖrÖm!!!
Bikerboy125. A felvagyok neked véve MSN-en akkor lépj már be egy kicsit.
Éncsak néha-néha :D
Ezek szerint az 2005-ös?
Valaki árulta itt múltkor a 05 ös gépét 8 kilóért. Msn címe megvan, de most nem tom megadni. Keress meg msn-en. Amúgy 780 volt az enyém.
Csongi!!!!
Segíts!!! Mennyibe fáj egy olyan használt Rs mint a tied? (nem a színe hanem a formája miatt, de fingom nincs az milyen évjárat)
Köszi Mester!
Üdv: bazsy
ittvan...
kéne egy hátsó fékpedál, egy jobb első tükör, egy első fékolajtartály, plexi, meg ha van vmi idom!
a motor.hu-n van egy szétbontott RS 125 igaz 95 elötti neki van tükre csak nem olyan mint a tied hanem mint az enyém de szerintem nem rossz az se
írd meg mik kellenek...
ja és tükör kéne az elég fontos lenne! köszi
nekem nem lett semmi bajom kicsit a lábam meg a vállam fáj.. de semmi komoly! ahoz képest nem lett a motornak nagy baja de elég szépen lehuzodott az oldala , és az volt a gáz hogy kb 30m-t csúszott és az árok amibe beleesett annak az alja meg betonos volt az ut széle meg vöröskavicsos :( majd holnap rakok fel képet az rs-ről:( ha tudtok vmi cuccot szoljatok lécci van msn-em is zixte9@freemail.hu
neked lett vmi bajod???
bammeg jobbulást!!!!
Bazzeg. kár volt azért a szép rs-ért. Elég jól néz(ett) ki.
hello mindenkinek!
nem hiszem el...:( tegnap jöttem haza a suliból és az egyik jobbos kanyarban kb 80-annal mentem és kiugrott elém egy kutya! eltolta a motor elejét és csusztam jo sokat és a motor is a végén a moci az árokban landolt:( szegény rs-em:(:(:"( vkinek van vmi alkatrésze? idomok ilyemi?
Te neszóljál gecihuszár,a te garatod is néha tisztességesen kitágul
akkor pontosan azok bazmeg
szia,egy haveromnak van egy komplett szett rs250 2000es idomszettje.ha kell a száma emailben megírom,vagy msn-en.
Amúgy ez a pályázós klubb alakulóban van,ha gondolod egyeztessünk ötleteinket,és érdekeinket.
üdv
balatonmotors@hotmail.com