Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja az télleg király meg oan faxa az alakja ja és nem oan napszemcsi van benne hogy ha rá süt a nap látszik hova nézzel ha nem amiben nem látszik és az nyáron tök jó főleg ha az ember a strand felé megy motrozni.
bencee kiskoromba egy csomó legot kaptam szóval az van szgéppes játékokat letöltöm alkatrészből pedig majd csak ien apróságok kellenek de most a motor a lényeg a ruha pedig ha van jó áron azt csak akkor akkarok de most nagyon jár a fejembe ez a corcuda kabát és elég olcsók. Motort meg valószínű hétfőn nézzek egy cagiva mitot kecskeméten ha minden igaz. Cagiva Mitot szeretnék csatlakozzom a csabához
jaja...nekem a napszemcsi tetszik a legjobban...nagyon praktikus hogy csak egy mozdulat a "váltás" sötét és normál plexi közt
nekem is oan sisakom van és írtó jó ez a caberg
na tele offolom a topicot.. itt van: www.caberg-helm.com/home.aspx?...
nem ... már sajna nem
nekem itt van:
www.caberg-helm.com és ott a zártok közt a SOLO de asszem a főoldalon is az van...
Ez az én sityakom

Lehet ha érdeklődtem volna akkor márkásabbat is kaptam volna ennyiért de most már mind1
Mikor vettem akkor azt sem tudtam milyen sityakmárkák vannak
Mindenesetre én megvagyok elégedve vele!
Kornél itt a képek a Dunlop garnitúráról nem túl jó mert este csináltam.Majd csinálok róla nappal is.
AZ msn-em szar azért ide raktam.
ja a race replicáról... azmeg vhogy nem izgat fel...
mekora a főfuvóka az rs50 be?
nekem lenne pár eladó cuccom
bárkinek eladó motorja, kinőtt ruhája, alkatrésze,elhasznált legója, megunt számítógépes játéka van, az szóljon tuningnak, mert tavasszal felvásárol mindent....
kornél majd ha meg lesz a mocim akkor majd tavaszal beszélhetünk róla ha megtudnánk egyezni
Hát igen a jólét jele. Hízik az ember
hát a plexicsere az enyémen is izés...
nem túl plexikímélő megoldás ez a pattingatós hülyeség..
ja a kép kimaradt :) (az enyime írrídium kék a plekó)
Egyszerübb akkor már ha az ember egy bilit húz a fejére és egy szemüveggel pótolja a plexi hiányát.
az enyém egyáltalán nem bonyolult de mire rájöttem hogy azt a tetves plekót hogy a picsába lehet kivenni megőszültem
Nagyon jó bukó csak a sisaknyitó mechanika túl van bonyolítva, nekem szét is hullot szal tavasszal azt is cserélni kell
ha mindenki,énis
egyszerhasználható,eldobható steril sisak
Tesco gazadaságos sisak!
annyira azért nem nemtom mondjuk h hogy van ez számozva h én beleférek az S-esbe a 180cm-el és 75kilómmal
X-LITE X902, RACE REPLICA IANNUZZO itt az én bukóm ha már mindenki felrakja boltban 300 font körül mozog az ára de ebayen láttam 80 fontért
De te nagy vagy .