Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát jah.
Itt nem a 3szögről volt szó, hanem az egyszerre villogó indexekről, vészvillogó vagy hogy hívják még
Hát én ezt igy gondolom és szerintem valamennyire ez így is van.
Nah tessék csak egy értelmes ember kellett hozzá és ellehetett normálisan magyarázni és meg lehetett érteni rendesen az elakadásjelzős dolgot.
vagy ráhuzod a szivatót és befüstölsz az orra alá
És hova tegyem???

vagy ugyanugy mint a az EÜ ládából csináltak egy kis csomagot ugy csinálnak egy 10centis 3szöget??? igyis mentőcsomag, elvileg kéne égőkészlet, ...
vagy intesz egyet...
amúgy igaz, tényleg nem hülyeség az elakadásjelző.
párszor jól jött volna.
én akkor szoktam jobbra balra indexelni egy darabig...
Na látod hogy csak jobb lenne egy elakadásjelző. Továbbá szeretném közölni ZsótiRS nevű fórumozóval hogy az egy elengedhetetlen tartozék lenne a motorokon. Csak hát sajnos nem sokan tudják ezt felfogni.

Üdv.
Ígyvan, megha megelőzől valakit,, és udvarissan elenged akkor azzal is meglehet köszönni,.
Bocsi az első mondatból kifelejtettem azt hogy "véleményem".
Nos én lemondom nektek hogy nekem mi lenne az elakadásjelző lámpáról:

Nemtudom mennyire vagytok járatosak az autópályán. Napjainkban elég sok baleset történik rajta. És álltalában amikor baleset történik és szinte pillanatok alatt hosszú kocsisor torlódik fel, olyankor az autó és a motor sebességét is nagy mértékben csökkenteni kell. Továbbá ilyenkor szokás használni (az autósoknál is) az elakadásjelzőt hogy a mögöttük haladó jobban észre tudja venni hogy lassítania kellesz. És mivel a motor az egy egy nyomon haladó jármű ezért azt nehezbben is lehet észrevenni (ezért kötelező lakott területen belül is a motorokon használni a fényszórót) ha fékezés közben világít a féklámpa.
Nah ezért volna jobb ha lenne elakadásjelző. Csak hát gondolom van itt egy pár ember aki nem járt autópályán.

Üdv.
Hát de Zsóóóti!most miért mondasz olyat,hogy nem fontos?? ennél nincs fontosab egy mocin,már ne haragudj..
"KURVA ANYÁD"
Ki mondta hogy nagyobb akarok lenni én csak útálom és kész.
És szerintem az a bunkóság hogy infó suliban közgázt van pofája osztályozni.
de attól hogy leordítod a tanárt még nem leszel keményebb, meg jobb, csak bunkóbb.
de haggyuk mert ez Rs 125 fórum
Hát figy mivel Szúnyognak ment volna
Zsóóti, ez kinek szólt? mert én már ezt nem bírom követni , egyébként én sem értem minek kéne motorra elakadásjelző
Egy kibaszott infó suliba járok infóból kéne éretségizzek amiből eddig vagy 10 tanárunk volt a 4 év alatt és semmit sem tanultunk.
DE van kurva magyar meg közgáz.
Hát ki a redvás kurva faszomat érdekli bazdmeg? Kértem én hogy tanítson? Nekem ez nem érdekem
"a KURVA ANYÁD, az nemtetszik." De ez viszi ma a pálmát
Nah ha nem haragszotok meg szeretnék válaszolni az inteligens fiatal ember kérdésére miszerint van e az Rs-en elakadás jelző.Sajnos nincs pedig ez rettentő fontos lenne rá sőtt minden motorra elengedhetetlen tartozék.Bazzeg szerintem ez volt a leghülyébb kérdés a fórumban(én elolvastam mielőtt elkezdtem írni ide).Gratulálok barátom,neked nem RS kell hanem egy talicska azzal örjöngjél.Jah meg ha enyire kurva fontos az a kibaszott elakadás jelző vegyél egy trabantot 5000 ft-ért ha mázlid van talán működik rajta az elakadás jelző.De ha komolyan ennyire nagy probléma ez neked keresek a műhelyben elakadás jelző háromszöget és kösd a hátadra,de csak akkor ha rajtad van a láthatósági mellény meg legalább 8 fényvisszaverő prizma.
Bazz, Te sem jöttél még rá, hogy a tanárnak kurvára mindegy h te micsinálsz, az azért van hogy tanítson, ha utálod ha nem, ezért hülyeség ezt csálni, ált. suliban még téma ez...utána már gáz sztem ha valaki erre nem döbben rá, hogy saját érdeke, de majd egyszer bizrtos neked is leesik
lényegtelen amúgy... peace
Na, ma már több mint 100 színvonalasabbnál színvonalasabb hozzászólást olvashattunk, nehéz követni...
Engem lehet nyugodtan ennél szrabb napom már úgyse lehet.