Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kép van róla?
tolunk kertek egy 21es karbit es a legolcsobb hengert ennyit csak
Ne is mondd Azóta is gyorsabban ver a szívem
igen nem volt hozzá hengerfej meg csapszeg se de mondta h kireszeltette meg egy 21es karbit adtatok neki szivocsonk nélkül
Bence a Sári Évit szereti
Rám vagy állva
Ennyire bejövök neked
Szakadj már le rólam
Foglalt vagyok!!!!!!
latom
jah, elmondtad amit már elötted leírtak. Királyvagy!
Jaja sok minden kell 1 2T-hez .... Nem csak rádobok 1 hengert aztán csodákat várok!! Mindennek nagy jelentősége van!! És tényleg nagyon fontos a talptömítés mert nem jó ha kissebb vagy nagyobb a káros tér!!! Látod István nem vagyok teljesen hülye
Jójó, bocs félreértettem. Amúgy ezt a karácsonyfadíszes cuccot különösen utálom... De mindegy ez nem fontos. Akkor sok sikert és kösz h ha segíteni akarsz, még lehet h én is egyszer hozzád fordulok segítségért habár a különoilt már kikötöttem Zsolti segítségével
ez egy legolcsobb noname henger. meg van nyitva, de nincs kireszelve, a kiomlo nyitasa van 10 fokkal emmelve. nincs hengerfej, felomlok gyari erteken, nincs membran, karbi nincs fuvokazva, nincs elogyujtas allitva, nincs kipufogo es fotengely, ami fonzos lenne es az sem mindeggy mekkora talptomitessel van raka,
amúgy ha van DSR matrica én is szívesen reklámoznám ha postán tudsz küldeni 2db-ot
1 kipuff kéne rá....
havernak szentem ti reszeltétek a 70es no name hengerjét meg töletek vett karbit RS 50re! és DSR matricát kapott szal gondolom ti voltatok amugy én raktam rá a cuccokat arra az RSre! pörögni pörög de nem naon megy sehova
igen. vagyunk paran
Holnapra tartogatják az energiát

mindkét félnek igaza van amúgy...de én nemezért jövök be egy fórumra hogy a fikázást lássam hanem hogy hasznos infokat tudjak magamévá! ezért is szoktam csak néha-néha látogatni a forum részét az oldalnak mivel megy az anyázás, meg hogy kinek mekkora a fasza, stbstb
istvan amugy szoboszlói vagy???
nekem most segít ezt azért nem gondoltam volna hogy telefonon át is kúlturáltan tudunk majd beszélni mert azt hittem hogy majd jó le fogy baszni hogy 15éves vagy és blablabla ... de nem
na végre kezd vége lennie a vitának
csongi! en nem vaganykodni, hanem segiteni szeretnek aki igenyli annak! nem irtam hogy a te motrodra vonatkozik a disz eg a neon. te haborodtal fol rajta
Nem semmi mi megy itt! Látom bővültünk pár új taggal.......
Ott van az adatlapomon a gép. Lácc rajta karácsonyfadíszt meg neont??? Hát akkor miről beszélünk?

Na jó hagyjuk abba mer ez már nem vicces, szánalmas. Béke srácok! (Ez nem azt jelenti h föladtam, ha akarod folytathatjuk , de úgyse lessz vége) Én elismerem h jó szerelő vagy te meg nem szólsz le mindenkit aki nem ismeri annyira a 2t-t mint te. Ennyi. Amúgy meg te kezdted az egészet h a Tyt egosita... Semmi közöd hozzá... Ha meg zavar h miről folyik a duma a fórumon akkor csinálj magadnak egyet, még segítek is ha megkész ott lehecc moderátor és ami neked nem teccik azt kitörlöd.

Látod én tudok normálisan beszélni a kérdés már csak az h te is tudsz-e.
de nem merr vissza hívni és normálisan beszélni
üvöltözzik aztán kécc én meg röhögök rajta hogy vanank ien hülye emberek akik erre verik el a pénzt
és ha nem szól bele akkor hallgatod a kusst?