Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

össze akadt
Szia István! nincs Mitora olcsón hátsó lánckereked?
pffffffffffffffffffffffffffff
miez a nagy térköz?
ne a füstöt nézd hanem inkább azt h mennyi idő alatt zabálja be az 1 liter olajat...
Bence! Há de féljél mer hoz egy 54,5213123 dugót és ha nem rajzolod le fejből a kapcsolási rajzát a 2003-as rs 125 sp-nek azzak kúr fejbe
csongi! megyek innen ! hozzad! szexualis gonddal kuzdok , ezert megduglak, de lehet, meg a masik kis pattanasos kepu haverodhoz is takonypóc!!!!









































4
gondolom sokat ad neki a különolajzó...
de hát nem hiszem h dugattyu, semmi negativ hang , de nem tudom akkor valszinuleg henger lehuzás lesz meg dugattyu csere:S köszi a segitséget, ja meg vmi! és mitől füstől ennyire?
Ja és István (bácsi)
Ami a telefonból kimaradt (mer kinyomtad!!!!) : hogy ez a fórum nem azért van hogy a műszaki részt kivesézzük!! Ezt sztem csak te gondolod így!!!! Amúgy remélem tényleg találkozunk tavaszra
Csókolom!
ha nem rég volt cserélve a dugó akkor szntem szarul járattad vagy nem eleget, és most besült....
A blokkoló hátsó kerék meg az volt hogy megragadt a dugatyu...... Részvétem
jajj látom sok itt a szerelő-gyerek vagy mérnök nekem mind1 tudom nem itt a helye, de mivel nagy itt a forgalom betolom ide hátha tud vki segiteni

van egy olyan problémám a dtvel, h beinditom( szivatoval) megy de kell gazt huznom, h ne fulladjon le, és ha leveszem a szivatot, kicsit meg pöfög, de leáll:( és szerintem nagyon füstöl vagyis jobban mint régebben--- mentem hazafele, és 80nál eccer csak leállt a moci, befogott a motorfék (mintha kuplunghuzás nélkül satuznék hátso fékkel) )
mi lehet a baj? légszűrő, dugattyu? pls aki tud segitsen, vagyis irjatok vmit
(dugattyu meg fotengely, hajtokar az nem regen lett cserelve)

Köszönöm annak aki elolvassa ezt! és még jobban azoknak akik segitenek!
Hűű srácok ez komolytalan szánalmas lenni. Hehe ezt nekem is szólt pista bá? Hát én tom hányas a kabátom má bocsika. amúgy meg igaza van scoe bácsinak, nem volt gyerekszobád, szexuális gondokkal küzdesz, esetleg kiközösítettek kiskorodban? Hívd Gyurcsókot, ő segít, meggyógyít. CSAK TAKARODJ INNEN
Ezt sztem félreolvastad
stoppie ez kurva nagy volt loool
mittomén..!
Max. amit nem azt megkérdezi tőled
Hanem mi? Az erő te falhoz csapott medve?
Stopie rendőrség alvilág hallod ez már tényleg nevetséges nem akart itt senki senkit megverni
Stresszes vagyok!!! És a félelem beszélt belőlem
köcsög
a 3 ,15 eves urnak uzenem .oltogattatok a hulye osztasotokkal a nepet es most nem tetszik, ha valaki megmondja nektek, hogy hanyas a kabat! jol all nektek a tavolsag! a tuononak rotax 123as blokja van .ez kemeny volt bence.!!!!!!!
Ha valakinek így nem jön le, akkor a "Videók" menüpont alatt is megtalálja!
na ezen feküdtem a röhögéstől
Mér,Dadis mi a faszt tud??
Figyelj István (bácsi)

Majd tavasszal összefutunk és beszélegtünk 1 jót!!
De ennek hogy itt osztjuk 1mást semmi értelme
És amúgy meg ki a faszt érdekel mien blokk van benne
Egyedül téged!!!
Én nem szerelő leszek!!!
igaz mondtam hogy autószerelőnek tanulok és szeretek motorozni!!
meg lehet csillogtatni a tudásod hogy 30 éves vagy és okosabb de majd ha én 30 éves leszek
meg fenyegetőzöl
Anya rendőrségi osztályvezető
nehogy holnapra rendőröknek kelljen ajtótnyitnod!!!!!!

de részemről befejezettnek gondolom a vitát!!
De tavasszal tényleg összefuthatunk (csak nehogy megverj)
Amúgy ha ez a hepped hogy a 15 éves (szerinted 30 vagy 28 kilós) gyeerkeket ilyeszgesd akkor nem jött be mert Csabán elég nagy az alvilág... Nehogy Fekete BMW-k és Mercik kövessenek utadon ....
De én nem fenyegetőzök mert azt se tom ki vagy.
Biztos ingerült vagy (megértem) és azért van ilyen rossz kedved.
De majd tiszta fejjel beszélgetünk 1szer SZEMÉLYESEN!!!!
Na nem kívánok köbb dolgot hozzáfűzni a dologhoz, és részemről vége a dolognak!!