Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most kaptam meg kornél amit a mátrában videóztunk... állunk a benzinkutnál és semmi nem látszik csak qrva nagy fehérség meg én és mondja a csabi h bazz a bence az látszik de mögötte senki... erre megszólasz te h várj akkor beállok a bence mögé
még rád költsek pénzt zsepit nem adnék neked!!!!!
hívj ha akarsz 30/426-39-40 Csak nehogy besülj
Mivel, hogy győrfi alen idom! :)
Akkor jó mert kint voltam én
stoppie! szemtelenkedj anyaddal!!!!! de te is hivhatsz, bar TYTnek nem megy! de lehet megmondalak anyukadnak, hisz 1 taknyos nulla vagy!!!!!!!hivj
hallod easti nak is ilyen idom van rajta./TZRén/
szerintem is szép az rs lengővillája,de spec nekem a mitoé is tetszik,szépek ezek a banánvillák.
Jó kép!!!! Meg a gép is jó!!!
ez nagyon nagy volt ismét
Nagy nyomorékok vagytok
valaki nem otthon ült szeptember 3-4.-én hanem a Ringen segített eztazt

ittvan egy jobb gép +én Rijekában
Nem mondok semmit!!!
Neked brad pit az etalon? nagy egy homiboy vagy te.
Stoppie te téleg hülye vagy.
ok nem szóltam,mostmár csak olvasok...,majd ha vége a gyuruk uranak lenne pár kérdésem msnen ,és ne bántsátok se tytet se 1mást,semmi értelme
imádom az rs-ek hátsó lengővilláját!
Ezt honnan sikerült letölteni???
az szentem nem neked szolt
Lusta vagyok
Meséljétek el elölről
Mit csinált megint Tyt?Elütött 1 jegesmedvét?
Na először is dedeistvan. Megadnám a tiszteletet ha tudnám ki vagy. de mivel ez csak 1 fórum és a 12 éves is hellót köszön a 40-50 éveseknek ne várjá mát iszteletet!!!!!! Majd személyesen kapsz
Mert én is írhatok 40 évet meg rakok két képet valami 40 éves csávóról azt csókolomot fognak köszönni??? ne viccelj már. Meg azt se tudom ki vagy. Tisztelet

Dadis, figy te biztos Brad Pitt vagy, nem is mersz felrakni magadról képet, félsz hogy lefagy a rendszer CSak osztassz bazzeg mer van rajtam pár kiló plussz meg senki nem basztat hogy alacsony/magas vagy !!! Amúgy meg épp most fogyózom és be lehet kapni a büdös nagy faszt abba a gecinagy pofádba!!
Zx10 itt nem az a baj. Az előadásmóddal van a probléma.


azért beteszek vmi motort is
nem értelek titeket mér baj ha vki 06ost vesz,én a multkor azér raktam be a képeket mer jó érzés volt h végre megjött és h mehettem vele 1 kört mer még el nem hozhattam el mert még nincs meg a rendszám
kurvajó
olvass vissza!