Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem Istvánról volt szó hanem bencce példájáról
nem szoltál volna h jössz
Z3 már bocsi de nem vagy te egy kicsit bamba???Vagy téleg nem tudod olvasni az előzményeket.
hát nem is tudom kb 3 hete voltam 3 napot
mikro voltál??
szerintem ez a majrécsík dolog nevetséges. mindenki méregeti meg minden, meg tegyünk be a hátsó kerekünkről képet meg hasonlóak. legeslegelső pályanapomon 3 hónapnyi motorozás után 2mm volt... semmit nem mond a majrécsík arról h mennyire tudsz motorozni szerintem. a köridő az már igen....
bencee voltál kisvárdába??? mikor???
Én úgy vettem h 4 centis majré volt rajta . Mostmár csak 2 van de még ez is sok bár már hideg volt amikor meglett+szarul is mocizok . NRG-n 1 centis van
gondolom bence és téged látott
Eleg regota olvasom ezt a topicot,de meg sose irtam mostanaig.Nekem nem allando motorom van mindig mas,versenymotort csinalunk es olaszorszagban dolgoztam/dolgozok/tanulok csak 2utemu motorok,semmi mas.Ne vegye senki magara banti nem akartam/akarok senkit,csak akarmit olvasok vissza ez tenyleg arrol szol kinek milyen uj a motorja es mennyire fenylik.Nagyon sok embernek szivesen segitek,meg fogok is lsd windsurfer de kerdezd ot inkabb,csak azt olvasnam itt ami ide illik... Gondoljatok lehet osztani vagy hivj ha segitsek.udv

ui:. Minek adatlap? attol nem fogok tobbet tudni a 125sokrol,de te sem.
ki volt kisvárdán???
láttalak multkor kisvárdán a budapest bank utcájában mentél...
és ha használtan vette és az előző tulaj koptatta meg
És ha nincs majré csík a gumiján akkor az az ember tényleg tud motorozni.Én nem mondtam senkire sem hogy jó arc meg ilyenek ezt te kombinálod bele.
mi történt az rseddel?
Bence engem irritál ha valaki olyan témában okoskodik amihez rohadtul nem ért. Ha nem játsza az agyát akkor semmi bajom vele.Ez a jó arc nem jó erc témát meg hanyagoljuk mert ezt mind a ketten tudjuk hogy nem erről szól.
dehogynem
uhhh mekkora egy juhfej...annyira vagyány h még a adatlapja sincs kitöltve...
Te egyébként úgy itéled meg az embereket hogy ért-e a motorhoz vagy nem? aki igen az jóarc aki nem az nem? ezt most nem dedeistvánnal kapcsolatban kérdezem csak ugy... multkor bement valami paraszt valameyik 125ös topicba és levágott egy ilyet h: "qrva anyátok basszátok meg az rs a legjobb" ennnnyi... ha nincs majrécsik a gumiján akkor azt mondod h ez jóarc?
uhh jönn a vihar
na megyek is most
HY
Nem üt el egy kicsit a piros ruhádtól ez a "zölD"":)
dedeistván!ki vagy?mióta motorozol?milyen mocid van?
Amúgy meg ha Dede István úr nem úgy lép be fórumba, h leoltja Tyt-et(akit még soha életében nem látott motorozni), és esetleg valami érdekes/érdemes dolgot nyög be, vagy felrak egy képet a gumijáról, én se faszoztam volna. De tudjátok mennyi pöcs van a 40 lovas mito-tól kezdve...
nem is mutattam az uj térdkoptatómat... a jobb felső az... viszont először akkor veszem fel amikor megint mehetünk euroringre mert ez nem kopottan qrva pózer
hát nézd lassan a 8800-ik hozzászólásnál tart a topic. gondolom nincs kedved végigolvasni de elég sokmindent érintett azért... tény h a téma felhigult benne mert összeszokott a társaság és nem csak a motorról van szó benne. ez mondjuk jó. az tényleg szar h ha felteszel egy kérdést a mocival akkor általában lepörög és senki nem válaszol rá...
egyébként ha megnézed a többi topicot ugyanez a helyzet majdnem mind1ikben. pl a TL1000-es topicban már 2 éve nem volt szó a motorról. speciel ha nekem valami az rs-sel van akkor azt megkérdezem MSN-en Dadis-től vagy windsurfertől... az a biztos