Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a fasz van itt??!!!
95-98-as RS rulzzz!
waa ugyertettem mindjart jon es megkerdezi hogy kinek irtad
Mi az, hogy van 1,2 hulye aki gep mogott oszt ! nem volt eleg az osztasbol? meneztem! az oszes az 15-16 eves gyerek. leosszak azt akinek regi moptorja van. ez a 125 topik. csinalnak magukrol es a 1300000ft-os motorjukrol sztafotokat. es imadtatjak magukat. ajanlom ,csoportosuljon aki ilyen es menje a RANDIVONALra es hirdesse magat!
hát tuning mondta h ő már meg sem szólal mert mindenki jobban jár akkor... ugyh egyenlőre szerencsénk van
oks!megkérdezhetem h sikerült e hozni valamit ??
ezt most kinek irtad?
jaja.... addig van itt béke amig tuning ki nem oszt valakit!
mit sírtok? nekem tetszik,jobb mint a viccek topic,ezen lehet röhögni
uhh ti aztán osztjátok egymást én már nem mondok semmit sztem jóban járunk
amúgy néztétek most a naplót ?? benne volt az 51esen lévő balesetek ahol motrozni szoktam
haggyátok már abba
és ennek most mi értelme
Persze, amit én írok, az kurvanagy szemétség...
sztem ez qvanagy szemétség volt....
h lehet iyet kitalálni h te zsíros szar nulla
stoppeit ne bántsátok nagyon rendes ember...tényleg ne
elég karaj lett a topic
Jéééééééééééééééééézusom mi megy már itt.... miyen szövegek
Ez durva volt!!

na erre vajon milesz a reakcio::D
Stoppi te egy kicsit tényleg hülye vagy nem?már boccs
tyt te azon kivul, hogy fotoztatod magad, meg a tavolbol eroskodsz! te kis szar :30 242 8118 itt a szamom! hivj fel es kotekedj szemelyesen , vagy add meg a szamod. te szar senki! fel tudsz valamit mutatni? te zsiros szar nulla . add meg a szamod vagy hivj, te SENKI! burzsuj kocsog. igyekezz nagyszaju!!!!





4
ez marha nagy volt..
te meg nagyon felnőttes,érett megfontolt tapasztalt vagy.Most mit kéne ide írni?ejnyebejnye,szemtelenek vagytok fiatalok,elszomorító a világnézetetek és az,hogy sajnos a motorozás élménye számotokra egy agyon photoshop-ozott gépen való pózolásban kimerül?
vagy mi?
ahhoz képest hogy apánk lehetnél, elég gyerekes hozzászólásaid vannak...