Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemcsodálom, hogy ekkora hassal nemtudtál megálni a kocsi elött
ketszer annyi idos vagyok mint te! add mar meg a tiszteletet kisfiam
! vagy apad nem tanitott meg ra. anyadat osszad takony!!!! szajjal magadba egy kicsit. nalam ennyi idosek tanuljak a 2t szereleset mint TE! ok tudjak mi a tisztelet, gondolom van miert!!!! gondolkozz te mit tudsz ertelmeset szolni ebben a topikban! SEMMIT! mert kerdeznel buta ostoba! soha nem leszel igazi motoros, mert nem erdekel ugy latszik, hogy min ulsz!










,
nézzed má, megtanult ékezettel írni
Na jó abbahagyni a fikázást
én vagyok
helo..olyan 2hete beszéltem telefonon egy dede istván nevü motorkereskedövel...te vagy???cross motor miatt érdeklödtem!!
tyt! azert irok ekezet nelkul, mert most lett meg csak netem es lassan megy az iras, meg egyebbkent dolgozok az olyan motorodon mint a tied is, hogy meg jobban menjenek, es igy nem tudom gyakorolni az irast. ERTED!!!!!!!!!
box lesz!
Helyedben nem kötekednék vele...
dede istvan, kitalálom, ugyanabból az okból nem használsz ékezetet mint Lóri, mi?
" u sulyzo es a tap nem boxkesztyu"

Hívjuk a Maffiát olaszból aztán az majd rendettesz
Amúgy meg kurvára nagyon felesleges vitázni!!!
Nem arcozni kell, hanem letenni vmit az asztalra!! És nem itt kell bizonygatni hogy ki milyen faszacsávó
Szócsatázni kurva könnyű!!!
Ahhoz nem sok minden kell Még ész se nagyon!!!!

Amúgy meg kitöltetlen adatlappal könnyű arcozni, mert én is csinálhatok talma nevével 1 felhasználót aztán osztom az észt!!!!
De amúgy teljesen felesleges a vita!!!!!!!

Valaki jobban pályázik, valaki kevésbé...
Valaki jobban ért a motorokhoz, valaki kevésbé
Az a lényeg hogy 1 valamihez nagyon érts és ha mázista vagy azzal kapcsolatos lesz a foglalkozásod és boldog lehetsz.
Lehet érteni nagyon a 2T tuningot, ha közbe könyvelő vagy
Ha meg érted a dolgot és motorszerelő vagy akkor örülj a fejednek és ne az észt oszd szét ....
Nem attól RS-es valaki hogy napjába 2X széthúzza a blokkot, meg nem is attól hogy zsír új mocija van!!
Attól RS-es valaki hogy Aprilia RS-e van!!! Az senkit se érdekel hogy te szereled magadnak, vagy szerelővel csináltatsz mindent. Mintahogy az sem téme hogy 2006-os vagy 94-es a géped!!!
Nem fikázni kell egymást hanem megérteni és nem okoskodni hanem haveri szinten tanácsot adni!!
Mi a motorosok 1 kis csoportja vagyunk!!! Ne vitázzunk hiszen a motorosoknak össze kell tartani!!
És ha mi a motorosok 1 kis csoportja állandóan fikázunk meg vitázunk akkor csak bontjuk a csapatot!!!

Na sztem inkább arról beszéljünk hogy ki téliesítette már a motorját?
És mit csinált vele aki igen ....
Na pá
vááó vissza olvasgattam és tiszta mónika show az egész
Háát bazdmeg marjátok itt egymást.... olllllyan fölösleges tényleg.
arra, hogy engem becsomagol valaki is kozulletek! 29 evesen nehogy mar ti taknyosok fenyegessetek mert szajba baszom mindeggyik ki gyuros buzit. tyt most szarba nyultal nagyon . u sulyzo es a tap nem boxkesztyu. tajekozodj ki vagyok mit sportoltam es sirni fogsz
Hát most aztán az is nagyon kemény h Dadis bemegy egy-két fórumba és oltogatja az embereket... Lassan már nem is szól másról az egész csak oltogatásról. Ennek semmi értelme. Most ahhoz tényleg nagy ész kell h a gép előtt keménykedik mindenki. Igazából azért kezdtem el fdórumozni, h legyen néhány srác aki erre lakik, meg lehet velük moccozni+ha van valami kérdés/kérés szakmai dolog AZ RS-EL KAPCSOLATBAN azt meg lehet vitatni. De annak semmi értelme h a műmájerek osztják egymást folyamatosan. (Amúgy tit lehet h télleg becsomagolná dedét meg zsótit meg lóri na meg a presszóst és akkor lehet keménykedni ).
Nah lépek a rákba innen nincs semmi értelme eddig tartott a fórumozásom, azér ne sirassatok
DE HA VALAKI JÖN ERRE TAVASSZAL SZÓLJON RÁM!!!!!!! Különben morci leszek mint bencce
Jah azér majd visszanétek párszor.
jajó.. na mind1 mondom nem szólok közbe csináljátok ah jólesik
ki a faszom az a presszós???
Bence én ezt nem arra írtam. de mind1
na mind1 én inkább számvitelezek, aztán majd este elolvasom mit kreáltatok
Jah és szerintem nem küldtem senkit sehova. nem tudom te mire gondolsz
haggyadmár, tyt a presszóst csomagolja
Tudom... 2 hónapja mást sem lehetett hallani h tyt csak arról beszél h a "06-os rs így meg a "06-os rs amugy... nem volt oyan h a qrva "06-os rs ne szerepelt volna egy hozzászólásban és ezt én is mondtam neki h már rohadt unalmas. de volt 2 hónapja. ki nem szarja le mi volt 2 hónapja, megmondhattad volna neki akkor is, most hirtelen megint valakit basztatni kell a fórumon.. vedd fel msn-re mondd el neki ott:)
píísz
bence szerintem nem ismersz engem igaz hogy én nem gyúrok és nem is vagyok egy két ajtós szekrény de azért megnézném hogy Tyt hogy csomagol be akárhova is
Bence kérlek majd nézzél már vissza kb két hónappal ez előttre amugy ez nem osztás volt.