Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked van kérdésed nem? Hívd fel te!
bencce miiii van a videón!?!? vmi hülyeséget mondtam, nem fog az agyam a sok hülyeségtől itten
na várom a hívásod
en elismerem a szamitogephez nem ertek , es meg nehezkes az iras, de te tanyasi paraszt vagy. mumajer. neon , fenyodisz van mar a motorodon?
nincsmit, sok sikert hozzá!
dedeistvan az érdekel ne hogy nem te hozzol be olaszból motrokat ???
meg lenne egy műszaki kérdéssem ha tudsz hívj 06305475719
Amúgy mentségemre de hajnal 4-ig Dancing volt És Sári Évivel is táncoltam
Még mindíg a hatása alatt vagyok Ezért ma még a nevem se nagyon jut az eszembe nem hogy motoros dolgok

Az a csaj te, hát az kész!!!!
M89es a tipusa
jo hát köszi srácok, asszem az lesz a legjobb ha télen lehuzom hengert, addig meg zargatok xtvel
nem én ujitottam hanem kawasaki szervizben
nem a dugóval volt a baj.vagy az össze rakással vagy szar olajat használtál vagy nem megfelelően használtad hidegen is huzattad elég sok minden lehet
nem éri én akartam mondani
pixu: igen lehet hogy 1év és anyi, ha nagyon hajtottad akkor lehet......
lehet a fötengely szimeringet nem raktátok rendesena hejére ujitásnál és kajálja a váltó olajat...
mielött megragadt a vized nem melegedett fel nagyon?
te qssoljál el és a hiteltörlesztéssel foglalkozzál
bazzeg nem féltél ma az automatánál azoktól a cigányoktól? ráadásul pont ugy álltál h nem tudtam odaállni
pixu azert fustol es indul nehezen mert a valta feloli fotengelycsapagynak a szimmeringje ereszt es szivja a valtobol az olajat
jóvanna mongyuk az nem fontos biztos rádőlt a sok alkohol hatására az enterre véletlenül
első modul már megvan most készülünk a wordre
hát akkor szerintem lehet h most jobb ha hagyod.... vagy faragjál fából
Bence mé nem veszel má egy motort? Szarakodol itt az Rs-el
bocs h akadékoskodk, de eccerűen nem tom felfogni h a dugattyu eddig birta volna:S 1év és r.i.p?
A térköz az a Word-be van. Ez itt enterezés amit ECDL vizsgán nem engednek
most nincs pénzem szóval most az is drága,pinkmotorsnál néztem ott asszem 5 mondjuk az nem vészes.
hmm de a külön olajzo mitől állitodott el nem ertem, bovdenhoz nem nyultam, ja azért durva lenne a dugattyu szállt volna el, mert bejarattam szépen, ugyanis eléggé sok volt szerviz és nekem nincs ennyi lovém h kibasszak ennyit ra
hát látom a szókincsed nagyon nagy. valahogy ez a takonypóc túl sűrűn fordul elő... Ezzel csúfoltak gyermekkorodban?

Bazeg te buzi is vagy??? meg pedofil??? há bence télleg szólj anyudnak mer ez már szexuális zaklatás .
6E ft nem elég olcsó????