Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mért tán máshogy fog kinézni mint a 06?
ahh, jöhetnének má a képek a "07-es rs 125-ről...
amúgy jó volt ez a cigányos beszólásod !!!
végre egy vicces beszólás is van itt , legalább nevettem egyet!
Hallod!
amikor 6 éves voltam akkor láttam a Saffy című mesét amiban a gonoszt játszó mesebeli alaknak egy szelep volt a feje búbján (hogy kiengedje a mérgest gőzt a fejéből).
Ahogy láttam a hozzászólásodból =azt vettem észre ,hogy te még nem nyitottad ki a szelepedet!
nah bazz már csak te hiányoztál teee láma
hát télleg nem egy mai darab majd meglátom még h kell e majd szólok ha kell
Na látom megint kezdenek felbátorodni a gyökerek :)))
törzsgyökeres sátoros cigány vagy nem motoros...
Te akkora egy szánalmas tanyán élő paraszt vagy... oyan jármű kéne a hüye fejednek mint ami az adatlapodon is van. téged gondolom már egy iyen kép is nagyon felizgat mert nőt a közeledben max anyádat láttad
PÖCSFEJEK
kössz ,hogy megemlékezel rám
csúnya ,csúnya,de ha te nőlennél akkor undorító lennél!(nem mindha most nemlennél az!)
Múltkor itt forgattak a vh előtt... Hát ez a csaj kva dagadt
rsata: itt a kép a kis Dellortorol mellétettem egy simokarbit(uszoja nincs meg) hogy lásd mekkora valójában
ez ki? szerintem csúnya... legalább 30 éves
Itt van MSN-en is ő van kirakva
Amúgy most jut eszembe hogy magamról nem csináltattam képet Na majd legközelebb
Ricsi de én sose titkoltam hogy honnan tudom azokat a dolgokat amit a kétüteműekről tudok(igaz még nagyon keveset tudok szerintem de szeretnék a lehető legtöbbet tudni erről a témáról),ezt tudod te is nagyon jól.
Egyik hsz-ban, rá gondoltam :D
a kék buziságoddal te lettél volna elsőnek elküldve
de kÁrr ,hogy nemvoltam itt Én is beszÓltam volna pedig
Öcsém!!! Arrol volt szó motort teszel be...
Nem vagytok piskóták... de tudtam előre hogy mi lesz, szóltam is az illetékeseknek...
Bocsi hogy nem tok pontosan idézni, egybe olvastam el mindent vagy fél órán át...de voltak dolgok...
Pl.: aki Zsóóótitól kérdezi az okosságot és tőle vár segítséget....tudtommal ő is a Pistinek (Dede István) köszönheti tudását és sztem elég sok emberen segített már...
Arról már nem beszélek hogy a seggemet a földhöz vertem volna örömömbe ha amikor létrehoztuk a topicot lett volna egy olyan ember akihez lehet fordulni ha gáz van...mert ugye a 2T-nél mindig van vmi...
A "saját szarom istenítésétől" hányok...Lövésem nincs mi értelme van. Mindenki tudja mire képes egy Rs motorikusan, a fényezést olyanra csinálod amilyenre akarod...stb.
Viszont nehezen tom elhinni hogy senkit nem érdekel hogy mi a szaron ül! Nem azt mondom hogy megveszel egy motort és darabokra kell szedni... Mert ilyenkor jönnek az igaz barom aki elhiszi hogy 210et megy a 125-ös rs (kurva jó volt Dávid ) Arról meg nem beszélek hogy gyertyacserére, fékbetétcserére vagy fagyállótöltésre is szerelőhöz viszi a vasat... Ezek sztem olyan dolgok amik a mi körünkben alapok. Mert ugye az öltönyös mókusok nem fogják bepiszkolni az újjukat... De mi fiatalok vagyunk, szeretjük a motorokat és a motorozást is! remélem nem tévedek és nem csaka saját nevemben beszélek...
Na befejezem mert még engem is kikezdtek a végén...
És nem ártana ha vége lenne annak ami itt megy ( ne egymásra mutogassatok hogy ki kezdte), mert kint az utcán úgyis köszöntök egymásnak!!!!
Jaja voltam 2től 5ig. naggyon durván tömeg volt és a zene is csak 3tól volt jó kb. Köcsödék bizt. őrök nem engedtek át a dokkba, pedig elvileg oda is érvényes a studios belépő. Na mind1 kurvajó party volt azért.. És láttam egy ollllyan gyönyörű ázsiai lányt h azt lerajzolni se lehetne nemhogy leírni . Sajnos épp nem Lamborghinivel voltam úgyh nem állt szóba velem .
Hát ez valami kurvajó amit itt levertetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bár a sok trágárság megmuttatta ki hol áll műveltségben....

Kár h nem voltam beszálltam volna
Látom a motorszezon már lement de a jampiszezon még megy rendesen....

Kornél voltal Studioba???
Én Esztergomban voltam egyébkénr csak most olvastam h meginvitáltál Szombat estérel...


Gyerekek annyi keménység hangzott itt el h komolyan meggondoltam h bemerjek-e írni??
javascript:smile(document.frmmsg.body,"03");document.frmmsg.body.focus()03.gif" align=absmiddle>