Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a másik meg h tyt gyúrós (meg pózer ) gyerek de szerintem téged fél kézzel becsomagolna az rs-ednek az ülése alá.... legalább oyat mondj amit te is bevállalsz érted. ne a másikat küldd egy 3. emberhez... ugyanmár
én nem állok senkinek az oldalán mert qrvára nem érdekel a dolog, de zsóóóti te miért csak akkor kezdesz el osztani amikor még 2-3an állnak melletted. érted dadis bemegy egyedül is a topicokba aztán odaaláz 1-2 embert és kész. te csak akkor amikor már többen vannak
Tyt ahhoz képest hogy No Comment még írod hogy Lóri így meg Lóri úgy.Áljál elé bazmeg és neki mondjad.Ugyanez vonatkozik Dedére megnézném hogy odaálsz elé. .Szánalmas amit csinálsz
Azaz, úgy, ahogy dedének köze van lórihoz, úgyvan nekik közük a motorozáshoz, mitn ahogy neked nem
Lóri?? hogyne létezne...
túlságosan is... ha megkaparintaná a világigazgatást, akkor Lóri-diktatórikus rendszer lenne.
agyára ment az hogy nem volt soha barátnője, ezért most bosszút forral a világ ellen
najó, Lóri ha olvasod, ez itt mind NEM komoly!!!! Nálad hozzáértőbb ember nincs a világon!! (mármint a 2t-hez.). Ez tény és való!

Z3, haverom fényképezett!
Van igen de ez nem különolajzásoshoz való. De a pónyra ráteheted
Ennyi a hozzáfűznivalód? pedig igaza van :D
italycorse valahol olvastam h van 19es dellorto karbid érdekelne
Jah Én inkább szombaton szeretek
meg pénteken olyan álmos voltam hogy az valami vicc
De azért volt 1 kis Poker Party
Lehet h lóri nem is létezik, csak mese, "legenda"...

Mindenki pénteken bulizott, tegnap meg pihent...
qrva életbe egyszer tudnám ki az a lóri már komoyan iyen legendák övezik a személyét
de...valaki írta is
hello neked nincs valami közöd a DSRhez? Dede Scooter Racing
Huhh látom mekkora vita volt itt este

Sajnálom az olyanokta akiknek az a szombat esti elfoglaltságuk hogy osszák a másikat
Amúgy szinte mindenki otthon volt és fórumozott srácok

Mer én kurvaatomnagyot partyztam
na további szépjóreggelt
dede pénteken találkoztunk a márványba ha tudsz vegyél fel hapi3000@citromail.hu
köszi
télleg Tyt ki fényképez ilyenkor?mer gondolom nem te
tudtam hogy köze van ennek a dedének lórihoz.

egyik sem tud normálisan írni...

no comment.
Majrécsíkról annyit.... Tavasszal mikor kimentem első versenyre nem volt semelyik oldalon...akkor mentem 2:33at...aztán buktam egy jókorát időmérőn a cél végén féktávon a bal oldalamra (máig nem tom mitől ment el az eleje)...utána féltem a motoron, de legyűrtem a versenyt.
Meg volt egy lefekvésem is egy balos kanyarba...
Azóta baloldalon van 3-4 mm majré... gecire idegesít, mert érzem is hogy nem tiszta ahogy megyek, lassúnak érzem stb...de viszont időbe már 2:26:9et mentem....és ebbe benne van még tisztán 5 sec.
Szal majrécsíkkal is lehet viszonylag jól menni...
De ez összetett dolog. ha nincs majrécsík azt jelenti mélyet fordulsz, ami pedig abból jön hogy a kanyarsebességed akkora hogy kívánja azt hogy lent legyen a motor...Tehát ha gyors vagy jön az idő is!
Anno én is majrécsík nélküli gumit vettem az enyémre és közöm nem volt a pályához...
Okosan srácok és NE háborúzzatok!!!!!
Dede István személyében pedig az egyik legrendesebb motorost, szerelőt és embert ismerhettem meg az elmúlt 2 hónapban! Kár hogy messze lax...
mito evo sp-t vagy apr.sp-t kell csinalni
értettem mz/x kilép.jóéccakát
ok felveszlek. jon mindjart lori is. jo gep, most neztem meg a cagiva topi.. megyek msnre
Azmég szigorúan titkos :D
és mit fogsz venni?250es 2t-t vagy 125öset?
Mert megjött az eszem. Pályára 2t kell :D utcán meg nemkell motorozni!