Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogyhogy eladtad a CBRt?
Akkor elkérem lóritól, vagy vegyél fel lécci. motodadis@hotmail.com
igyekszünk, van msn-ed?
most ment el tolem! meselte, hogy ti is funok vagytok mint mi
BIztos voltam benne, hogy lóri is ottvan. :)) üdv!!
hala az egnek! udv Balatonfuredre! lori is itt van
2 van az adatlapomon. Pályaidomról halottál már???kék fehér az enyém ahhoz van a fekete pálya idom
3 van az adatlapodon most abból melyik van meg?
Zsóti neked meg hány RS ed van má?
Hello Dede!


Végre normális ember is jár erre :)
Jó,tudom nagy a majrém:D
ezvolt az első 20 mitos pályakilóméterem termése,ennyire futotta:D
itt az én gumim,faszozhatok?
nem akarok,csak kérdezem:) Amúgy üdv és tisztelet Dedének
kösz bencee
amúgy meg ez a majré csíkkal van minden ki ....... én még soha az életemben nem voltam motorral pályán szóval ehhez nagyon hozzá szólni sem tudok de tavaszra tervezzem vagy nyárra ha lesz védőruhám hogy meg 125ös moci hogy talán megpróbálom
városban meg nem lehet oanokat döntögetni szerpentin erre meg oan sok nincs sajna egy szóval csak kanyargos útak néhol
de a motrozás sztem nem ott kezdődik ha nem hogy tudod e uralni a vasat kelő képen vagy az első fának neki mész
szerintem meg egyszerűen nem értitek mit akarok kérdezni de lénygtelen látom nem lehet belétek kötni
ott a cím az adatlapon a többi már a te dolgod
zsóóóti,felvehetlek msnre?
Jah kezd fel tűnni
Z3 mind1 nem lényeg.Én nem arra gondoltam most de lényegtelen
akkor aznap épp lájtos nap volt..
Z3 meg tuning mindig el van varázsolva iyen előzmények meg válaszok terén
nem tudtam ott lax... csak beirtam a topicba h láttam ma egy rs-t és akkor mondták h te vagy... előttünk mentél egy kereszteződésben tököltél valamit:)
én nem is mondtam az adatlapod. azt szerintem mindenki tudja h ennek a topicnak kevés köze van a motor műszaki dolgaihoz.... én mindig a lent említett 2 embert kérdezem ha valami van vagy dadis néha átirányit mitogerihez....
nem válaszolnál...