Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki igen nagy fasz aki hívogatt és nem mer beleszólni a telefonba mint egy kúltúrális lény
én csak röhögök rajta sok pénz van láttom a kártyáján de legalább bele szólna szívesen beszélgettnék vele
hagyd a picsába majd elfelejt...
csongorka! tisztellek, becsullek, kiraly vagy! fogd be a pofadat! a neont, meg a diszt nagyon magadra vetted!
na én most beszéltem Dede Istvánnal sztem jó fej, csak azt tudjam meg ki volt aki elsőnek hívott
Eurosporton BOX lesz
Láttál már motorozni
Mivel nem a válasz ezért kurvára nem tudod hogy motorozok!! És ne szójjá be!!! Mert még nem láttál motorozni!!!
csak egy rigám van, de azzal is körbemotorozlak :D
Te mennyé a CBR topicba
Vége a fikázásnak!!! Nehéz felfogni
Vagy ha eladtad a cbr-t akkor írj abba a topicba amien az új, ha meg nincs akkor lehet menni innen!!!
Ha meg nincs motorod akkor inkább mennyé dolgozni azt vegyé másik motort heee
Ne engem fikázz !!!
81-es
István
20-as vagy 30-as vagy Mármint Pannon vagy T-Mobile
petii ha adsz egy mail cimet küldök nagy képet
Nem is tom minek csináljuk ezt... nem lenne jobb békében... Nah mindegy a te inteligencia hányadosoddal úgysem fogod fel, úh mennyél ki szépen szart lapátolni a szemétdombra és locsold meg a karácsonyfád h legyen mit rátoszni jövőre a moccodra. amúgy ne értsd félre én elhiszem h jó szerelő, lehet h nagyon jó, de az is biztos h egy UTOLSÓ BÜDÖS CIGÁNY vagy na léptem pá
jól begerjedt rád?
én 3.os koromban végeztem ki az első modult 4.esen már a wordot gyűrtem, asszem minden évben 1et csináltam
Ne egymást basztassátok már!!
Inkább Éviről kérdezzetek
hát hogy mint ha baszna nyögött meg utána zene szólt és tombolt mint egy fogyi gyerek
Hát nem tom nem én lakok mucsaröcsögén vagy hol. . Fenyődísz, neon az mi a ráknak??? Jah h ezzel vicces voltál, bocs már nevetek is
hát ezt mondtam... és mit üvöltözött?
akkor nagyon köcsög vagy ha berakod
már meg volt .... mert németül üvöltözött meg kérdezte hogy beszélsz németül ??? aztán mondtam hogy nem aztán üvöltözött meg minden de nem tom ki volt mert annyi mersze nem volt hogy kiírja a számát
te ökörfajzat :D:D:D minjá berakom valami társkeresőbe is a telefonszámot :D
minek adod meg a számod fórumon nem félsz (meg a többiek) h basztatnak majd?
nem találom a számát, de ha előbb ő hívott akkor nem tom mért nem szólt bele mert németül beszélt és üvöltözött ........
Vicc nélkül, szerintem msn-ezgess !!! Az nagyon jót tesz az írásnak!! Én kb 1 éve msn-ezek és gyorsan is írok, meg viszonylag hiba nélkül

Amúgy meg látod kár veszekedni, Én nem értek annyira a motorkhoz (bár szeretnék)
Te nem értessz annyira a számítógépekhez... Mindenki más kár is veszekedni ...
Remélem nincs harag ....