Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azé képzelem a beszélgetést...stoppie tudod min ülsz?
igen , széken.
nem!Akjdggd56464 IKEA
stoppi már 528x elmondtam neked h 122es blokkod van
Jó verseny volt
Új szörny érkezett a városba!!!
12-18 éves fiatalokat riasztgat!!!Különös ismertetőjele,hogy állandóan olaj szaga van!!!!!!!
Különösen veszélyes mert a vele 1korúakkal sohasem tudott kijönni-így a fiatalokon vezeti le elfolytott vágyait!!!!

Viccet férlretéve!:Húzz a faszba innen haver!
Itt nem leszel elismertebb!Ha valaki valamit nem tud akkor van már 1 Dadisunk és Zsootink!
nem bazmeg ez téleg nem az olvastam az AF1 topicot .ez a fórum téleg arról szól sajnos hogy ki mekkorát feszít a motorjával és ez a gáz bazmeg
Honda RS125 Györfi Alen
Feltettem egy videót Alenről és a motorról, AA 2006.09.03. Hungaroring, 1. hely.
Jézus ez akkora lol. Dőlök a nevezéstől . Ennyi nyomorékot egy helyen. Beír ez a dede mittom én ki osztja az ésszt meg a népet mintha a világ legangyobb szerelője lenne, erre jönnek a többiek a vérszagra... Beszarás. Jajj fáj a hasam nevetéstől. Hát ez a fórum el lett baszva tiszta apokalipszis... Na nem baj majd eltakarodnak innen ezek is...
Ez műmájer pöcs fórum,. az egész sportmotor.hu egy nagy nulla hányadék. Nemárt kicsit változtatni rajt :)
90%ékos mind a kettő gumi holnap csinálok képet ha ugy jó neked.
ááá hát ez jóó,soppie,stoppie..nem égés??
Haver,hogy te mekkor pancser vagy!!!!
No comment....





Ez nem műszaki forum!
gyerekek! felhivtam stoppiet, megkerdeztem tudja e min ul es az 1. mondata az volt, hogy tudom rotax 123 blok van benne. nem 1111.222222.22222. !!!!!!!!! kisfiam. a szam valos, igazi kis apukedvenc nulla. EN szantam rad a penzt BENCE
és még mi vagyunk gyerekesek...
Nah felhívott/felhívtál
És mostmár rettegve remegek a székbe
GergŐ a 120-as engem lehet h érdekelne tudnál rola feltenni közelebbi képet? h mennyire kopott a gumi?
a michelin az milyen?
anyit had kérdezek már h inkább holnap telefonon érdeklödjek h mien mocikat hoztál?vagy adjak e-mailcimet vagy ha gondolod leirod itt?nekem mindegy!
Lenne 2 db eladó gumi. Az egyik Metzler 120/70es 17 ", a másik egy michelin 160/60 17".
Ár 10ezer/db
Ha érdekel valakit irjon nyugodtan.
ejjha... az igen
gratulálok...
ez nemcsak az Alen idomszettje hanem a Motorja is

amugy ez egy Honda RS125 5milkó csak a KIT rajta (henger, hengerfej, kipuff)
komoly nagyon a gép! van róla videóm amikor melegítik...hangja odab@sz
És ha valaki felhív akkor mit csinálsz?
Kiabálsz vele és toporzékolsz?
Ez így elég szánalmas!Engem is néha felbasznak ezek a kölykök de alapvetően jó gyerek mind!!!
mármint mögöttem semmi... egyébként mi ketten csak ritkán vagyunk a videóban fábián meg csaba jól elvan:)
már nem azé de amit dede istvan csinal annak sincs sok értelme...pont h ő beszél ugy most mint egy 15 éves...én elhiszem h ért a motorokhzo meg tud motorozni,de amit eddig lelehetett belőle szűrni az az h bunko,mert a trágár szavakon kivul mást még nem mondott,ugyh jó lenne ő is áttérne a motortémára