Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én viszont megveszem azt a könyvet mert megéri azt az 5ezrest!
Amúgy tényleg nem gáz ha letöltöd mindenféle warez oldalról, de ha már átküldöd msn-en az bűntény, de aki fogadja az elvileg nem követ el bűncselekményt...
kedves barátom olvass vissza mielőtt magyarázol mert hogy közöm nincs az idióta könyvedhez és nem is lesz soha az is biztos majd ha vissza olvastál akkor magyarázzál légy oly kedves
szerelmes lettem

v

hülyék vagytok akkor is helyes ez a csaj nem is kövér!
*replicásrol
Persze h nincs te nagyon okos. Mivel a gép 1 hónapos+kb 50 km-t mentem vele. Majd decemberben mindent leáraznak akkor bevásárok. Ápr-máj ban küldöm a képet koptatóról
jaja a "nem replicástol" még nincs fennt kép bár ez a lorenzos se rossz
uhh,ezt kicsit hülyén írtam,szal van ott 2007es rs,utcai Lorenzo replikás,attól,mert a festése úgy néz ki ,mint egy moto gp-s gépé,attól még nem azt jelenti,hogy nem utcai,az egy rendes utcai széria rs
ott van,Lorenzo replikás..attól,mert replika,még utcai
pont rs 125 nincs még,,,, mármint utcai..
mész szkúlbklábba?? nemtom én is mennék de a tegnapit még nem pihentem ki... Az insideba egyébként bme vs közg lessz asszem
nekem nem tetszik...van benne valami nem is tudom...szal fura Smitikém mellé löttél mikor ezta képet használtad fel
bezzeg a te koptatoid fogadok nincs is koptatod
A V4es blokk 210 ló a széria valyon menniyi lesz??? mert a 210et a superbike konfiguráciora irják
Tápos német csaj, :D:D:D
hát ja azok a koptatók még nagyon kikíméltek , amúgy ki tudja mekora lufik lehetnek a bőrruha alatt
Randa dagadt csaj 50-esen többszázezres cuccban és a koptatói még nem láttak aszfaltot... CSÚNYA
ez a kiscsaj tökre elvarázsol qrva helyes
adatlapomon...
de ne haragudj meg Rulezwarez ,hogy ezt mondom , de ha én írnék 1 könyvet + akkor sem ajállgatnám itt mindenkinek , hogy boldog-bolgogtalan letöltögesse .
Sitty - Sutty motorosiskola felsőfokon
olvasd el dadis... szarok a köridejeid... elsősorban azért mert nem arra nézel amerre akarsz menni, hanem pont az ellenkező irányba, és hátrafele...

én meg beperellek azért mert félrevezető. szegény tuning elolvassa h arra menj amerre nézel, a legközelbbi pályázásánál amikor odapillant a zászlót lengető pályabíróra azzal a lendülettel el is csapja...

te meg warezmittomén kicsoda minden vagy csak nem a könyv szerzője... ha pedig köridőt akarsz javítani akkor tudod jól h arra a Sitty-sutty motorosiskola felsőfokon c. könyv megfelelőbb....
ok, elolvasom, és akkor 10másodperccel jobbleszek? vicces gyerek vagy te :)