Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az aztán kva nagy inteligenciára vall h leoltod Tyt-et h miért rak fel magáról meg az RS-éről képeket. Amúgy meg nehogy már te moderáld a fórumot h miről beszél itt a népség...BUTA.

Itt hagysz minket Bencce?
Figyeljetek szerintem lehet gondolkozni kéne az előtt mielőtt írtok valamit. Én ismerem személyesen Dede Istvánt és elég sok motor mutatja már az ő szak értelmét és még fogja is.Amugy meg én láttam motorozni és a majd ha valaki (tisztelet a kivételnek) felmutat egy olyan első és hátsó gumit mint az övé. Akkor lehet ki a faszozni.
Ne vedd magadra nem neked szol bence! Jo lenne ez a topic az lenne amire eredetileg szantak.
én most kész..... el is hagyom a topicot. ne vagyok bazmeg méltó h ide írjak... sziasztok!
Azt hittem egy topicot azert hoznak letre,mert komoyabb dolgokat beszelnek meg az emberek errol a tipusu motorrol.Ez ami itt megy magamutogatas,onajnarozas ami sajnos szanalmas dolog.

Dede Istvan

ui:. Aki meg uzente ki a fasz,valasz ra edes anyad te taknyos.Nem tudom miota vagytok itt a topicban (par mai hozzaszolot olvasva pl Tyt es tarsai) de hogy errol a motorrol semmit nem tudtok az is biztos.
ez a dede istván... iyen van iwiwen is. legalább adja a nevét a hozzászólásához ennyi becsülendő van benne, bár az üzije nem éppen konstruktiv
Kérdezzétek meg ZsóóótiRs-t hogy ki a Dede István. Övé a DSR!!!
ahhh bazz mindenhol csak a borát...
Biztos unatkozik...
Ismeritek Boratot? Most játszák a moziban, behalás... Itt van néhány vidi róla.
neked most mibajod van?
te ki vagy?
Ki fasz ez?
szerbusz kedves! te szerelmes vagy megadba? nem kotekedni akarok csak ugy kerdem, mert tele vagy sajat es"06-os" kepekkel. tennel fel egy kepet a 06-os gumijarol? az ilyen izmos fiuk biztos jol motoroznak egy 06-tal. gondolom ez egyutt jar. tovabbi sok sikert

dede istvan
Cső mien vásár, lesz ausztriában???? én itt lakok nem messze ausztriától, sokszor kiszoktunk menni vásárólni, eltod mondani mi lesz kint ???
Grat a mocchoz Italycorse, k*rva szép lett!!!
huu szabályosan teccik ez a justmusic
Hallod le a kalappal nagyon szép
Én is szoktam hallgatni justmusicot, de most annyi zenét töltöttem h nincs annyi időm h végighalgassam. Dandy-t bírom a leginkább justmusicról

bikerboy milyen vásár?!
mien vásár ?
szevasztok!! december 1-2 ausztriába lesz a nagy vásár gyertek ám!!!!
ezen én is sokat gondolkztam de inkább jövő héten:)
Ma este Íváááááááááááászat Mindenkinek kellemes szombat estét.............
APRILIA FOREVER
www.justmusic.fm/pages/default... hallgassátok kiráály nagyon!