Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te címeres ökör, nem erről szólt a dolog, hogy ki olvassa azt a szart,hanem hogy egy alapvető óvatosság sincs meg bennetek, nyíltan követtek el, névvel, címmel lopást!
Pedig egy kis tudás nem ártana, mert elég gyenge időket karcolsz az adatlapod adatai alapján! Úgyhogy olvasgass csak, rád fér!!
Motorozni nem könyvből kell tenulni.Az már más kérdés hogy adhat hozzá segítséget. Én részemről inkább máshonnan kérek segítséget hogy megtanuljak rendesen kanyarodni fékezni stb. Ez amugy is eléggé személy függő.És nevetséges ez a hiszti bazmeg.
Nekem nemkell a hulladék könyved, olvasgasd csak.
Szutykos paraszt, én csak jót akarok Nektek!De nyugodtan másolgassatok nyíltan, névvel , címmel egymástól, úgy kell azt...hülyegyerek!
Inkább töltsük le a szutykos warezedről igaz? hülyegyerek!
Nem ajánlom senkinek a könyvem ily módon történő terjesztését, mert beperelem az egész RS125 fórumot!
De azért adok egy linket, a sok hülyének, aki nyíltan beszél olyan dolgokról, amit akár öt évig terjedő szabadágvesztéssel büntethetnek!Azért, mert fiatalok vagytok, ne legyetek már idióták!
Töltsétek le innen!
MARHÁK
Joe-Z adj 1 msn-t és átküldöm!
Scoefied elküldhetnéd majd nekem is!!

Na Kornél, Bence ma Schoolclub????

Én egyszer szívtam le a benzint haverom robogojából egy kevés azért csak lecsúszott.... Mondanom sem kell 1 napig benzint büfögtem és enyhén szarul voltam..
Nem kellene ezt ilyen nyíltan gyerekek, ennek erősen szerzői jogsértés szaga van....ebből már volt per, pont ezzel a könyvvel kapcsolatban!
Ja, nem szóltam, már látom az 500as matricát az idomon
bencce, de ez Rs 250, nem? Mert vki írt, hogy 500-as.
na az király. ide ne költözz :)
megköszöném ha vki át tudná nekem ezt küldeni msnen vagy mailben : motorozás mesterfokon című könyvet!

msn és email címem is ugyanaz: kistuning5@freemail.hu


FONTOS !!!
nálunk a nagy néném a kémia tanár és egyben a szomszédom is :S
múltkor kaptam tőle egy fülest is mert vmi oldatban összezártam 2db graffit rúdat ami szikrázzot és levegő hiányban robanás is lehetett volna vagy mi én vagyok azóta az osztály kémia prof.ja
Péntek péntek kell az nagyon jó most megyek bulizni holnap megbeszéljük
HEHE
jaja látszik h ROMÁN nő és még bajsza is van
Szerinted én nyeltem? akkor már gyomormosáson lennék..... KÉMIATANÁROD EGY FASZ ÚGY MINT A MIÉNK
te fasz biztos nem direkt kerül a számba amugy még nem nyeltem sose egyböl kiszoktam köpni de már pro vagyok a benzinleszívásba kémia tanárom azt mondta ha a szádba kerül lemarja a nyelved
AGYTÁGITÓ. Átjönnél a 2T vs. 4T topicba? Lenne pár hülye kérdésem . Főleg a vfr-röl éa az rgv-röl.
Te fasz nem inni kell mer megöl Mér te a marujánát eszed bazeg
próbáld meg szívd 5 percet a tankod behalsz.. javascript:smile(document.frmmsg.body,"16");document .frmmsg.body.focus()
javascript:smile(document.frmmsg.body," 16");document.frmmsg.body.focus() mostmá jóvagyok amúgye
egy kis benzin igy kibaszik veled??? nekem is volt már jopárszor számba de sose volt semmi bajom
átvánszorog Z3-nak aztán küldöm!PDF formátumban van,így a képek is tutik