Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számtek óra
Van itt valaki

Amúgy Kornél, én is éjfélig Prezentációt csináltam (tesómnak )
Remélem 5-öst kap
Már mindenki alszik, csak én írok kommunikáció házit holnapra mi?
Halgassátok a discoshitet!
kössz szépen
amúgy most van bennem 1 kis bosszúság, megnéztem a Tokyo Driftet és alaposan felkúrtam magam ezen a "filmen" . most okay legyen erős legyen tele elktronikával 1 japó gép , de a büdös életben soha nem lesz meg az a feelingje mint 1 olasznak ,sőőt soh anem fogják úgy elkápráztatni az emberek szemeit.
én is szeretem az olasz autókat/motorokat/ és a tervezői stílusukat ,de nem vetem meg a japó technikát sem , de most agyilag felnyomott ez a film :D

Az én emberem.......
Könny csordul a szemembe mikor egy ember szájából ilyeneket hallok
Tudtam én h jo gyerek vagy te

Az Olasz autók a legjobbak elég csak rájuknézni... szívet melengető design és a híres sportmúlt minden Olasz autógyárnál....
Ez önmagáért beszél német autó már rég nem olyan mint régen volt az összes tömegcikk lett undorito
ha már itt tartunk , mi lenne ha az Aprilia meg előrukolna egy olyan sportmotorral amelyiknek az rs125 és az Rsv adja az alapjait. Ott van egy 450 es 2 hengeres blokk ami teljesít olyan 65 ló körül biztos, azt beraknák 1 alu vázba és kész az igazi kis kuriózum Aprilia módra . lehetne az rs 450 es vagy Rsv 450 is
Majd meglátom messze van az még...

Üléspúpot megbeszéltük, szombaton jön haza apu akkor tudunk bemenni anyagért aztán 1-2 hét.
Nincs véletlenül egy üléspúpod??
Minden van!!!! KITÜNŐ állapotú pár ezer km-eres rotax 127-es blokk (poxeres)mindennel együtt elektronikával mindennel(nagyon megy) 60 ezer ft!!!! Gyári ülés gyári üléshuzattal aprilia tuareghez, ugyanehet a fajtához minden alkatrész van(tárcsa , nyereg , teleszkópok , tank , dekni , váz , Kerekek minden!!!!! Aprilia Pegazóhoz nagyon szép állapotú műszerfal bovdenekkel , vezetékekkel mindennel együtt minden működik 20 ezer ft!Szintén pegasózok gyári fényezésű jó állapotú első fejidom lámpával , kébelekkel chesterfield matricázással szép plexivel!Tuareghez hűtőradiátor , és még sorolhatnám!!! Ha kell valami irj , és az árat megbeszéljük!!!!!
citromtuning@citromail.hu
06303364875
Jó dolog a Supermono, de remélem sosem lesz egy RS-ből egy négyütemű izéé...forza due tempi !
De buta vagy. BMW, gyerekek, autókról beszéljünk. Honda, Alfa, Subaru. Ezek autók, a többi egy nagy lófasz!
Na mondom vissza nézzek mert ezt a sok embert nem lehet itt hagyni.
És scofieldnek igaza van volt már ennél nagyobb baj is nem kell ienen rágodni, szóval újra vok.
(aludtam rá egyet)
Azért nem fenékig benzin ám a fősulis élet nehogy azt hidd. Én iszonyat sokat bulizok, de számold hozzá h 3 vizsgámból 1 sikerült eddig azis egy szaros számtech.
Beszarok... Supermono-ról még nem hallottam de megvan mi lessz az rs-ből 1-2 év múlva...
Jók azok az A6-osok
Bár azér BMW powaaa
BMW a kedvenc autód igaz?
Német iparhulladék
RiSka ez jóóó
az az A6
Ott van a RiSkám Easti adatlapján
az nem igaz
fősulisok vagytok és az a legnagyobb gond hogy szarrábulizzátok magatokat
ez már igen , hatalmas a gond
legyek máár én is fősulis
Csütörtökön közg pince? az az igazság h szerdától szombatig csak csüt lett volna pihenőnap buliból