Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon örülök hogy így közlekedtek pályán ,mire én odajutok hogy mehetek pályázni az ideális ív föllesz gumizva
csá all!!!megszületett ma megérkezett a moccom ,hétfőn mehetek érte,este vmikor jött nem voltam itthon de elmentem a szalonhoz ott álltam 5 percig és csak bámultam...baromi jó érzés:D,na csak ennyit akartam...byz
Énis ezt élveztem RR-el, pályán volt a legnagyobb buli,, Euroringen lehetett a legjobban ezt.. mert ugye ott fos az aszfalt.. jössz ki kanyarból lapon, és szépen kerezbe lehet kijönni, kurvajóóó.. lehet cafatolnia gumit:D Geri sokszor jött ki így kanyarból.. szépen fekete csík mögötte, kis gumifüst, lent a térd. váááá iszonyat, legnagyobb buli :D
Szerintme egy Rs125-nél a fogyasztás nem igazán a legfontosabb szempont.Akinek az a lényeg hogy a motorja ne egyen többet 2 liternél az vegyen SR ditechet vagy Piagio NRG PuerJet-et vagy Runner PuerJet-et(mint ezt már korábban leírtam).Amugymeg ennyire nehéz lenneegy kicsit vissaz nézni hogy mik voltak kibeszélve???Mert kb 2 napja elmondta aki elmondta hogy mennyit eszik a motorja.Ennyi azzal most te nem sokkal leszel okosabb mert úgyis annak megfelelően fog kajálni ahogy használod.
hanyadik hozzászólás? (kb.) vagy melyik lap?
Olvass vissza...
én meg most jöttem haza és 1420tól egészen mostanáig motroztam egy féltak benzin elment de jó volt
Sziasztok! Rs 50-em van! Meg tudnátok mondani, mekkora egy 125-ös fogyasztása városban?
én is violtam ma 60kmet de a kezem majd le fagyott
Mindjárt jön akkor Dadis : "végre egy normális ember"
Kikötöttem különolajozást
RS 250 7perctöl a legjobb akkor akassza a 200as órát
Srácok, akinek van iwiw az jelölje be az arpilia rs(v)-t.!!!
én most vtam mocizni az RS 125el tűrhető idö volt még maradtam vna csak nem akartam h apu hamarabbb hazaérjen mint én és csak 2 rendörrel találkoztam de az ut csúszik
Én is voltam csak h ujra meggyötödjek h már nem lehet nagymotorral menni....
Nem tudtam gázon normálisan uton tartani... Odakurtam neki kettesben egyből keresztbe állt.... utána elvettem a gázt és akkor is összevissza játszott a segge De azt élveztem kettes 5ezer ráteszed a tüzet és rajzolod az aszfaltot rendesen

Tele lett tankolva és most már szépen alszik tavaszig.....
hehe, mindenfélét mondtak már...
tüt, tütty, tyété, téipszilonté...

egyszerűen tit :)
amÚgymeg, és megY
És minek kell ejteni? Tit-nek? vagy ty-t... mármint tyé..
amugymeg puhány gyaurok ( ) én ma is voltam mocizni!!!! ööö 8 fokba.. ez még egész bírható volt :)) állatul meg az RS :)

RS125
hosszú..
meg amúgy sem túlságosan érdekes.
csak egyszerűen Tyt és kész :D
És mit takar a Tyt
Hát előszöris.
a Nevem nem kitalált.. igenis ez az én nevem
már majdnem annyira hivatalos mint a gyári nevem. Pl. a Superbike magazinokat is Szabó Tyt Péter névre kaptam

Amúgymeg csak fel kell öltözni rendesen és lehet húzni moccozni!! Én ha minden igaz holnap is fogok
ja és mikor bennt feküdtem haverok esténként ott motoroztak mindig arra jó érzés volt föleg az SV
nekem is van a térdemen egy 2 X 4centis hely ahol nem érzek semmit ha csipkedem és nekem is fáj ha idöjárás változás van meg ráadásul fél centit most kibujt a 6 centis csavar a térdemböl szal nagyon jó a helyzet télen szerintem megint műtenek engem is