Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De folytott nem?
Grat a gépez
kösszkössz,én odáig vagyok érte előlről hátulról
Csombék, baszod!
Majdnem elütöttek ma a Vigadó előtt kétszer. Kétszer!
Másodjára tört a Seat visszapillantója
Pajtikám, szép a moci, főleg szemből!
A seggét meghagyhatták volna úgy, ahogy volt...
itt van pár kép telos ugyh nem jó a minoség,meg láttatok már iet csakhát jó érzés megmutatni
csá all!ma ki is probalhattam a moccot ,hétfőn tudja leadni a papírokat a csávó,mer ugy alakult h csak 50%ot tudunk most beletenni ha hétfő dura visszaigazolnak,szerdán reggel mek érte:)...ááá ez a kb 1 km vele is nagyon jó volt...na jó gurulásst annak aki még moccozik...byez
Grat. nagyon zsír lett a moci!Kár hogy nem rendszámos ,de tényleg le a kalappal!
kössz kössz jaja bubis plekó kéne még majd vhonnan szerzek üléspúp is jo lenne, de azt hol lehet beszerezni???
csatlakozom, nagyon szép a moci!
ItalyCorse, nagyon szép lett a moci, grat. hozz, de sztem vmi jó kis bubis plexi még jobban feldobná!
az egész kurva Streetfighter topic MZkről meg sámsonokról szól...
Nem emlékszem pontosan a címére de ott pont ilyen mocikkal foglalkoznak mint a tiéd: szocimotoros.hu talán.
az RS250nek 45foktól kezdődik az üzemi hőmérséklete. nem értem miért ilyen kevés, de ez így van.
probáld meg a keresöbe beirni


Italycorse iszonyat szép lett az RS de h a picsába olyan magas a segge?
Hali!
Nem tudja valaki hogy van-e valahol a sportmotoron mz fórum?
szerintem egy piros üléspúp még nagyon menne hozzá
STANDAR!!!!!

ja , 125/50?
standard ez 50es RS
amúgy grat szép lett
kurva szép
nem lesz rajta hácsó lábtartó?
ez folyékony nitrogénnel hűti a gépét vagy mi? 46 fok?????

qrva gyönyörű lett!!! grat!
HI kész a gép képek adatlapon
biztos repkedtek a minuszok
Csak ez az Rs olyan, hogy 50 foknak nem nagyon megy fölé a vízhőfok (csak mikor csutkázza akkor volt max talán 55 v. 56) vagy minden Rs 250 ilyen "hideg"?