Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a nevekkel még mindig gondok vannak

benccee

de a legjobb scofil
éjszaka a legjobb benccee, amikor öt-hat bennt a központban felbőg meg a fiatal autósokal vagyunk meg gyorsulási versenyek vannak ....... már egyre ritkábban a hideg miatt
meg mikor ha egyedül vagy és az egész város a 2t motor hangját hallja

amúgy scofild van ez így ha leesik a hó elő kerül majd apum gyári simsonja (22éves gyári blokkal)
Jéééééééééééééééééééééézusom!



éjszaka mit akarsz?
Nehari Tuning de néha elég körülményesen szeded össze a gondolataid..!
Most mikor akarsz te motorozni?
úgy értve én is holnap d.u-tán meg éjszaka fogok motrozni akkor szombat d.u és éjszaka meg vasárnap d.u.
Persze, most raktam el a mocim télre. Ilyenkor csak a tyt motorozik:D bocsi tyt...
én is még motorozok idén
Idén már csak Tyt motrozik
Majd tavasszal
1. tizenpáréves"gyerekekkel" nem pofozkodnék (kivétel ha mégis)
2.Kicsit ugyan hirtelenharagú vagyok de alapvetően ez a forum mégiscsak 1 közösség.motorosközösség!Innentől nem kell ragozni remélem
Ha Gödöllő vagy Mátra felé jársz szólj rám és mehetünk
oké de ha néha tévesztem a neved sorry
tyt-nek mért baj ha a tyt-ez kisbetűvel írod? Úgysem ez a neve tyt-nek, a tyt csak egy kitalált név, mert tyt-nek nem volt jobb ötlete... Igaz tyt???
én mindig kis betűvel írom
kicsit én is megijedtem amikor a bmw-s arcokat láttam
Ehhh.....Necsináld
persze
bencce oké
akkor pacsi?
Tyt is mindig felháborodik ha kisbetüvel írod a nevét... igaz tyt? (mindjárt megjelenik reklamálni...)
Nem tök mindegy h írja... A neved úgyis Bence nem bencce
hú vazz eddig én is benceenek írtam ha nem éppen bencének
és a nevemet is 1 éve bencee-nek írod bencce helyett
de mondom ettől még haverok vagyunk
OFF: milyen maradandó sérülések?
Csodálkozol? Félünk tőled
köcc bencee hogy kutyának nézzel igazán lelkesítő szavak

Amúgy használom az előzmény gombot és ha vissza olvasol te írtad anno hogy itt nins forgalom én meg arra hogy elmegyek az autók közt vagy megelőzgettem őket meg ott volt a pajeros történet mire te erre írtad a hogy egy maflást adnál szóval én nálam az bekevert

amúgy télleg nem tudsz mindenre felkészülni.... igaz nekem még nem volt balesettem csak egyszer csaptam el egy macskát de az is egy hülye állat ....... megyek ott ül az út közepén lassítok és a kerék alá ugrik a motort pedid megdobta az a macska