Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azért van itt is rendesen forgalom bencce csak én megoldom a témát (előzgettem a kocsi sort vagy a kocsikat) igaz múltkor nagyon beszívtam egy pajeros folyton akkor nyomta oda mikor mellette voltam --- szóval ez kresz szerint veszélyeztettés
felétek?mért merre van felétek?
jó azért kunszentmiklós más, ott a 1 lovacskocsi vagy 1 traktor megfordul egy nap aztán annyi. a környékünkön én is elmotorozok mert nem forgalmas hely abszolut, bp határán. de a belváros. a folyamatos dugók... kuplungozni éjjel nappal, meg araszolsz 10-el mert seholnem férsz már el, a kupluingod csuszik ettől a buzi forgalomtól, a vizem nekem ilyenkor felmegy 90fokra... nekem a faszom kivan a belvárossal. itt felénk jó, meg átugrani budaörsre ha arról van szó...
bencee ne szmoríts el én csomót motrozok a városban a hondával és max csútkán ami úgy 3 liter max nagyon így túl messzire nem járok vele. Ha nem csak itt ilyen 40km sugarú körben.
én mondjuk élvezem a várost...elférek mindenhol főleg a járdán sokszor
meg mert ennyit fogyaszt. bemenni a munkahelyemre meg vissza kb 5-600ft ebben a szemét városban... túra meg pálya.
mert tötyörögsz összevissza kokszolódik a kipud stb...
városba hoszú távon mért kell elfelejteni ??
ezt csak most látom én is ezt a délutános hülyeséget

budapesten este 9 ig sehol nem lehet közlekedni ugyh tök mind1. ezeket az rs-eket meg amugy is el kell felejteni városban hosszú távon....
Mien délután öcsém????

Éjjel baszki vagy hajnalban akkor üresek az utcák akkor kell állatkodni nem amikor forgalom van
Nincs szebb mikor hajnal 3 kor beállsz az Árpád hidnál a lámpához sehol senki és csinálsz egy rajtszimulációt Mennyei királyság én mondom az egész város a te mocid ordító kipuffjától hangos...... kurvajó
hát 13/49cel 130-135 a vége 16/49cel veri a 165-170et..
csutkán!
én ehhez annyira nem értek meg nem tudom mennyit pörög a géped de a vége sem annyi érthetően mint egy rs-nek... vagy nem tom... szerintem azért más
na ott kijovok 3bol
Bence ha belegondolsz ugyanaz a blokk ugyanaz a karbi,más áttétel meg kicsivel talán rx könyebb...
Csombek bazz te mennyit fogyasztasz terepen?
ugy oke. nekem se utcan eszik 10et de palyan siman
de ennek mi köze van az rs-hez????
én terepen megyek te .... ott jóval többet fogyaszt...utcán 5-6 között megáll
te mirol beszelsz? pihizzel
kezdödik a kötekedés
igen ez ígyvan :)

jól van látom lesz ma este műsor
ti nem tom hol éltek... 10 litert hogy a picsába ne enne meg 34es karbival? én akikkel járok túrázni ugyanakkor szoktak tankolni mint én.... xlzx meg mindig idejön elmondja h ő az ő gépével mi a helyzet az adott témával kapcsolatban, csak qrvára nem értem miyen összefüggés kéne h legyen az ő gépe meg az rs között azon kivül h egy rotax van benne...
6 litert fogyasztana az enyém akkor azt mondanám halleluja. 8 liter powerrel álom
ja amugy oan is vagyok h RS 125el 3000es fordulaton mászkáljak amugy meg városba nem tudsz délután mindig csutkán menni